Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Un-ban GoodFeLLa
#31
JaMMiN sa inteleg ca am luat ban pe forum pentru o mica gluma?
As dori sa mi se scoata banul deoarece prima data se da warn dupa regula si pentru ca am luat doar pentru o mica gluma !
#32
dupa o pierdere de timp a reusit sa citesc tot
nu am vazut demo pt k nu ma intereseaza

personal si eu de multe ori am zis k esti codat si k credema...la inceput am stat pe tine putin...dupa ce ai primit admin am zis..e ok baiatul...doar are admin

dak playa zice k ai cod...si a stat pe tine atent nu doar minute..ci cateva ore adunate si a vazut k ai cod atunci ai cod

nu cred k il stii pe Advanced^...dar cei vechi il stiu de acum 2-3-4 ani...omu ala era fabulos la cs...iti lua mintile pe harta...si nu a luat ban...ba chiar era ff apreciat

sa iti explic dc nu a facut playa poze (parerea mea): cod bun adik anti screenshot...iti arata echipa adversa doar pe radar etc etc...credema ca admin trebuie sa ai mai multe cunostiinte despre coduri decat cei care le folosesc..toate posibilitatile si tacticile de al folosi

din 2007 knd am primit admin pe u-s am fost admin intruna si pe serv de u-s si pe serverul de la facultate..de aici din complex

si am ani buni de adminat de altfel si playa...ochiul e format si la un asemenea nivel de jucator bun care are si wall subtil e incredibil de greu de depistat...dar se vede..cu rabdare si perseverenta ii prinzi

eu acum nu am acces la comenzi in afara de ban limitat si kick slay...dar eu am jucat atat de mult ct si pe map si spect incat vad codatii de orice fel...ii suspectez si de multe ori se si adevereste

si knd ma pun spect...nu imi ia mai mult de 5-10 min si fara nici o poza demo sau alta vrajeala ii dau dauna totala la cs fuckoff destroy exec-uri si toata imaginatia mea o folosesc sa fiu sigur k ala nu mai joaca veci pe serv

deci....dak tu nu aduci dovezi k nu esti codat....vei ramane banat

nu lui ii trebe dovezi k esti codat...tie iti trebe dovezi k esti bun si joci curat
--ciudata afirmatia--- dar asa esteSmile

have a nice day

leVel out
#33
Level vorbim de steam. Chiar as vrea sa-mi dai si mie un link de dw cu cod care nu se vede in poze si sa func.tioneze pe steam, sa vad si eu concret ce sustii tu. Tot balamucul asta se bazeza pe ce zice playa, daca playa taie si spanzura asa va fi. Nu il cunosc personal, poate e un om bun, dar aici face o mare greseala dandu-si cu presupusul si aratandu-mi discutii pe mess cu bogdanel#but. Si eu pot sa zic ca oricine de pe server e codat daca am influenta necesara sa ma creada restul. Dar e mult de la o presupunere pana a aduce dovezi sa atesti lucrul asta.
#34
level si de mine ziceai in trecut ca am cod...si tu si playa si zuzu si catalin..si toti

cam nu prea v-a functionat ochiu
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#35
danutzZ Wrote:level si de mine ziceai in trecut ca am cod...si tu si playa si zuzu si catalin..si toti

cam nu prea v-a functionat ochiu


si tu mi-am dat destroyuri si ban cand eram undercover , ai dat si la un owner ... asa ca nu mai fa pe maica tereza ca nici tu nu esti perfect
#36
Deci care e decizia sa stiu si eu.
#37
banul ramane pana terminam noi de sfadit la administrators, numai ca in acel demo se vede clar ca ai cod, numai ca nu se vede cu "ochiul liber". Nu trebuie sa iti ofer explicatii!
#38
eu nu am timp sa imi dau cu parerea despre tine GoodFeLLa
nu am citit acest topic , dar saptamana viitoare voi analiza demo si tot ce s-a scris aici , si vom face ca la tribunal !!!

pana atunci imi pare rau ca s-a ajuns aici din partea ta , aici nu se stie de coduri pe server , mai ales la admini !
o zi buna !
#39
s-a discutat la nivel inalt sa iti mai dam o sansa !
vom fi tot timpul cu ochii pe tine !

iti repunem slot , poti jucam in continuare pe u-s !!!

ESTE A DOUA SANSA ! (ULTIMA)
O SEARA BUNA SI BAFTA !!!


UN REPLY PT CEI CARE SUNT DE ACORD SI CEI CARE NU SUNT DE ACORD SI MOTIVUL IN AMBELE SITUATII , VA ROG SA DATI !!!
#40
pro- in cazul in care cumva a gresit, e spre indreptare. In caz contrar, o merita fara cuvinte a 2-a sansa. (De Craciun sunt mai bun)
#41
pro pt unban
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#42
dupa cum am zis, daca is minim 2 pt unban, asa sa fie!
#43
Pro, chiar pentru redarea adminului!!!!!!!!!
#44
pro pentru unban.
#45
wakkkK Wrote:Pro, chiar pentru redarea adminului!!!!!!!!!

Aprob wakk.
nu fi trist ca s-a terminat...bucura-te ca s-a intamplat..(by sss)

http://myconsult.info/

http://anu.ro/


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)