Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TiTiRash&Godlike
#1
mai e ceva de zis?
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#2
astept pe titirash sa aduca dovezi ca nu a jucat pe server cu cod!
#3
uitativa mai atent k se vede omu` prin perete :twisted:
#4
ce ip avea atunci la poze? imi puteti spune?
#5
in ambele poze se vede CLARR walllu...ce dovezi vrei sa iti aduca dj..scuze? ..
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#6
Deci dupa cum se stie....cu Jst..am avut conflict din cauza k i-a dat ban degeaba lu Tdk,si cu Joker am mai avut un conflict acu ceva timp in urma.....daca e chiar asa cum ziceti voi,ca am wall,de ce nu mi-ati dat ban de luni de zile de cand joc pe sv,cred ca de-acum sunt vreo 5 luni,si as vrea sa imi explicati si mie cum gasesc acest demo care mi l-a facut Joker,ca nu gasesc absolut nimik.
#7
ce ip avea in momentul ala cand ati facut poze?
#8
demo-ul nu ti la facut joker eu ti lam facut ...il gasesti in directoru unde sunt pozele..adica cstrike..are numele "amwall"..da nu inteleg de ce te mai zbati..?..nu ai fost prins cu wall pana acuma pentru ca admini nu tiau dat importanta.."taci domle ca e bun"...dar asta nu inseamna ca toti admini sunt la fel ..mai dai si de unu ca mine
Am stiut de la inceput ca joci murdar,si tu si prieteni tai ( Drag0s ) ..Cand mai vazut fara admin alea 2 zile ceai crezut ...(haha nu mai are admin jsT-..deacu nare cine sa ma mai frece la cap)..
Iti urez bafta in continuare si sport la jucat ..(dar pe alte servere)
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#9
va rog un admin sa imi zica ip=ul care il avea titirash in momentul pozelor , demo !
#10
eu nu inteleg ce poze is alea...deci pe bune ori is eu prost ori scrie ca titi e mort si ala e alt player...pozele pe care le-a pus jst va rog explicati-mi si mie
#11
corect !
de ce scrie ca titi e death?


am inteles
asta e poza cu ceea ce vede titirash in calculatorul lui in timpul jocului !
da?
#12
Copac cu wall.Si se mai crede player! AMIN!~
#13
n-are wall deloc...
se vede ala din biblioteca prin 2 pereti si un stalp....da el tot n-are wall :lol:
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#14
eu zic asa bravo ca ati prins un codat da nu e titi acel codat...e ungurul ala nush cum scoateti banu lu titi ca e jucator vechi si bun
#15
Ares Wrote:eu nu inteleg ce poze is alea...deci pe bune ori is eu Nu Am Voie Sa Injur ori scrie ca titi e mort si ala e alt player...pozele pe care le-a pus jst va rog explicati-mi si mie
pai cand pozele au fost facute titirash era mort si se "uita: pe acest player si chiar daca se uita pe acest player wall-ul tot a iesit in poza(nu am explicat pe cat sa intelegeti dar am o durere de cap de mor)
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-



Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)