Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Salut
#1
Cinste si onoare adminului ato! Skelmbar te bagi ca musca in kkt si dai ban; esti la fel de raton ca si el! Daca iti spun sa te bagi la somn ca ai maine de prasit, inseamna ca asa e. Harta schimbata dupa ureche, slay ambelor echipe in aceeasi runda pe d2 (slap ambelor echipe in nenumarate randuri), 3 -4 rr-uri pe nuke.. Acum spune-mi chiar nu ai de treaba dimineata?!

Scuzati de limbaj dar sa-ti bagi adminul in ... unde stii tu mai bine, daca esti tu din 2007 pe aici si esti nesimtit!

LE : nesimtit e cuvantul nu jmecher (nu pot sa dau un verdict pe jmecheria unui om)
#2
Fa o reclamatie coerenta cu subiect si predicat ca nu prea intelege lumea mesajul...
Ban ai luat pentru ca vorbesti mult si pros.t(dupa gag) amenintarile nu tin la mine.
#3
Te-am amenintat eu? Vezi ca ai gresit persoana copile!

Hai sa-ti expun un scenariu:

Tu esti mare barosan de jucator-admin pe U-S din 2007, eu vreau sa ma joc in timpul meu liber aici (oricat de scurt ar fi el) , de ce trebuie eu sa dau peste jmecheria ta? Ca vad ca dupa primul reply chiar dai dovada de asta.
Fa bine, cere-ti scuze si scoate banul! Multumesc frumos si un an nou fericit sa aveti!
#4
si replica "Ai grija cu-i dai gag ca sunt mai vechi ca tine pe server" a fost a mea ?
#5
Fa bine si comporta-te rational! Cand o sa ma lasi sa ma joc pe server fara 'floricelele' alea cu slap, slay, rr, atunci sa ai pretentia sa astepti de la mine un limbaj civilizat!
#6
uite cum sta treaba..zuzuk e ok...dupa parerea mea....sklembar tu ai mai facut ghidusii deastea in trecut si sti la ce ma refer, cand ramaneai singur pe server admin cu inca unu si va jucati leapsa cand alti 10 stateau dupa voi si etc

toate ca toate

Reason eu sunt din 2007 tu?...asta ai scris tu knd ai dat ban

sa fie ok pt toata lumea...zic asa:
zuzuk - unban si next time anunti un admin pe steam sau mess etc...faci poze le trimiti unui administrator cum crezu ca e cel mai bn fara comentarii prea multe
si
sklembar - ai o bila neagra, ai grija de faci mai departe
#7
level esti pe langa subiect nu am ce sa-ti explic tie nu ai fost pe server, cand cineva te jigneste reactionezi(si ce sa intamplat acum 3-4ani cu sarit capra a fost atunci nu acum.. ce treaba are una cu alta).. pastreaza bilele pentru tine..

am gresit cu un singur lucru in seara asta... am vrut sa dau slapteam ct pentru ca nu se duceau la bomba si am dat slayteam ...
si cu zuzuk a fost in felul urmator, i-am spus sa-si vada de joc el ma facut tzaran si ceva cu ma-ta, am dat gag... dupa am dat un slayteam ca a explodat bomba si el imi vine cu replica "ai grija tarane cui dai slay/gag ca sunt mai vechi decat tine pe server(pe chatul adminilor) si a primit ban o zi!"
#8
Exista loguri pe server, (desi ato s-a jucat cu comenzile mai mult ca tine) si se poate verifica. Oricum iti lipseste bun simt-ul, iar cand esti tras la raspundere iti arati magica ta greata (vezi exemplul de aici si replicile de pe server). Recunosc limbajul de care am dat dovadata nu a fost adecvat, dar era ora 01:00 pe data de 31 dec, crezi ca altceva mai bun nu am ce face decat sa joc CS? Daca am facut-o inseamna ca am facut-o din placere si nu sa ma lovesc greturile unora!

Imi cer scuze personal daca am jignit, caci e mai placut sa ma joc pe u-s decat sa imi arat orgoliul!

Inca o data La Multi Ani U-S pe 2013!
#9
ehh ... salutare, asha a fost ziua de ieri ..cu nervi pt toata lumea.. au primit ban 3 persoane care nu trebuiau sa primeasca .. stit si voi ca nu e ceva obisnuit.. sa trecem peste neintelegeri si sa ne bucuram la un cs impreuna(vechi si noi).
* skl, cred ca de acum zuzuk e unu dintre noi chiar daca nu mai are litere..etc.. asha ca puteai sa treci peste vorbe..
* zuzuk, ora tarzie.. ziua nasoala, nimeni nu e perfect, pot sa enumar alti cativa factori.. etc.. zic ca e pacat sa va certati pentru nimic..

nu am gasit ban sa-l scot .. zic sa va dati mana ca prieteni... va urea la amandoi o zi calda..
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#10
La multi ani tuturor! Iar se cearta fetili? Are dreptate zuzu la faza cu greturile adminilor, nu zic neaparat de sklembar, dar in general unii au nevoie de lamaie!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)