Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SERVERUL
#16
+1 eu sunt de acord cu varianta lu zuzuka
Reply
#17
salut !
eu spun ca cea mai buna varianta ar fi varianta spusa de zuzuk adica asta :
Alta soltuie: server/PC cumparat pe care il bag moca in datacenter la iasi si e mai simplu(Problema e ca in situatia asta trebuie sa merg personal acolo in caz ca se intampla ceva cu el, ceea ce e putin probabil da nah..).

De ajutat va ajut si eu cu cat am momentand daca e ceva o sa vb cu cineva sa ma imprumut si dau cat e nevoie numai sa mearga sserverul .
Smile
O seara faina !
Reply
#18
Serverul e pont, mai mult nu e nevoie.
Reply
#19
hai catalin il luam noi si pune zuzuk netu?
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#20
zuzuk datacenterul asta e locul unde muncesti?
daca te dau astia afara? Angel
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#21
nu amestec lucrurile . E in datacenter la providerul de net care l-am avut anul trecut pentru campus (am scris intr-un post anterior )
Reply
#22
da-mi un IP de la dc-ul unde vrei sa-l pui. sunt de acord sa dau si eu bani dar nu numai eu cu gh0st. fiecare sa puna cat poate mai ales ca e prima si ultima data cand o sa fie nevoie de bani.
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
Reply
#23
acum am citit si eu topicurile. i'm IN! si eu merg pe ideea lui ZuzuK!

facem o lista sa vedem cati sunt dispusi sa dea bani??
Reply
#24
hai sa vedem si cont bancar: RO33RNCB0467101737110001 e contul la BCR, Popa Ovidiu
Reply
#25
Eu sunt pana la 6 pe la Palas, prin zona. Sau hai sa facem o intalnire rapida diseara si facem cheta live.
Reply
#26
Eu mai am vreo 20 ron in cont.... Luni ii transfer pe toti la zuzuk in cont
Reply
#27
Daca va mai fi necesar o sa vb cu un amic prin iasi sa mai dea 50 ron peste aia 20, dar asta numai si numai daca vad ca restul se misca. Deci dau 20ron neconditionat si inca 50 daca suntem uniti si facem treaba impreuna. Apoi cand or mai fi bani in cont mai vad!
Reply
#28
suma finala care este?
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#29
suma este 800(180 euro) lei pt server.. intrucat pentru nevoile noastre, adik 2 sv de cs, cs war si cs clasic etc .. nu ajunge ala care a zis zuzuk.. eu pun 50 euro
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#30
O sa duca o unitate 2 servere?
E de lunga durata chestia asta?
Ca asa a mai stat serverul pe hol in Podul de Piatra la Ovidiu la vila aia , apoi pe la Mihai apoi nu mai stiu pe unde.
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)