Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reclamatie rox. ;X
#16
mai raikanule recalmatie pt un amarat de GAG ?:O:O:O OMG !!
#17
u pt un gag faci reclamatieSmile)))))....doamne raikanu
pai eu cu rox m`am ''certat'' Big Grin de multe ori si nu am facut nici o reclamatie..[socializat mai durSmile))]
pt gag faci reclamatieSmile)))
Felicitari rox! :*Big Grin


//1 warn
#18
close topic pls
prea multa vorbaraie degeaba
si se iau si prea multe warn-uri din cate vad :lol:
sper sa nu iau si eu
nu fi trist ca s-a terminat...bucura-te ca s-a intamplat..(by sss)

http://myconsult.info/

http://anu.ro/
#19
eu stiu ca va este draga ... rox .. dar fratilor :-j :

-Ce treaba are ea .. cand eu vorbesc cu alt admin ?
-Eu nu cred .. ca u nu vb cu altii pe cs .. de alte kestii . !
-T'am vzt de multe ori ..

O'i avea eu 14 ani .. dar .. "gandesc verde " Smile)

Asa .. ca lasati'o mai moale cu iubirea asta Smile) ... sau glumele .. despre iubire .. si sa nu se mai bage ea cand vorbesc cu alti admini...

Atat am avut de spun !

SA NU SE MAI BAGE INTRE MINE SI ALTI ADMINI X( !
#20
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

idem SSS
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
#21
Vedeti ce inseamna un pic de idiotenie in capul unora ... si lipsa de timp in capul altora .... daca Catalin ar avea timp sa faca acea lista de cuvinte cenzurate in romana NU ENGLEZE CUM SUNT ACUMA ... ar primi fiecare Bu.T Auto-Gag ... si nu sar mai face atatea reclamatiii fara rost .... care stie de unde se poate lua o lista de cuvinte vulgare pt cenzurare sa nu ezite sa spuna pe server sau forum


Raikanu ai gresit enorm la faza asta te iei de un admin care are accese de cateva zile sa zicem maxim 2 saptamani SI ESTE FATA in al 4 lea rand .... si te gasesti tu mare erou sa faci reclamatie .... Iati intai control tu si pe urma fati o parere despre altii ...


Vreau si eu Ip-ul lui raikanu sau Los7 cum isi zice ... ca il pierd eu de tot
#22
Raikanu.Mp* Wrote:eu stiu ca va este draga ... rox .. dar fratilor :-j :

-Ce treaba are ea .. cand eu vorbesc cu alt admin ?
-Eu nu cred .. ca u nu vb cu altii pe cs .. de alte kestii . !
-T'am vzt de multe ori ..

O'i avea eu 14 ani .. dar .. "gandesc verde " Smile)

Asa .. ca lasati'o mai moale cu iubirea asta Smile) ... sau glumele .. despre iubire .. si sa nu se mai bage ea cand vorbesc cu alti admini...

Atat am avut de spun !

SA NU SE MAI BAGE INTRE MINE SI ALTI ADMINI X( !
Eu unul ce-am postat n-am postat de dragul lu' rox,am postat pt ca am fost de fata si stiu cum a fost toata faza respectiva.Si ti-ai MERITAT gag-ul.Putea sa fie oricare alt admin aceleasi vorbe le ziceam,dar poate daca iti dadea gag alt admin nu mai postai o reclamatie....in fine
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#23
prea multa vorbareala pentru un amarat de gag. si oricum reclamatia e incorecta.

TC.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)