Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problema cu SXE!
#46
dj ...ce sa fac acum sa imi instalez xp dupa ce mi-am luat vista cu licenta ca sa imi mearga un programel ....sa fim seriosi ... Nu am nici un config, e pur si simplu un conflict intre program si windows vista. Pune-te in situatia mea te rog...eu nu am cerut sa fie scos programul, sunt total de acord cu el numai ca macar astept o rezolvare la acest conflict cu vista. Nu este doar situatia mea, sunt forumuri straine dedicate acestei probleme...
"uneori un picior in cap spune mai mult decat o mie de cuvinte"
#47
pff pai ar trebui sa iti reinstalezi windowsul dar avand in vedere ca ti-ai luat si licenta..
#48
lupo: sfat - search pe google si citeste forumurile cu problema si asa se rezolva.
#49
daca luati fel de fel de cfg-uri de pe net , care nici nu stiti ce contin si apoi va plangeti ca nu va merge sa intrati pe US.cel mai bine sa vi-l faceti singuri din consola.sa scrieti comenzile uzuale si atat.
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#50
Catalin Wrote:dap merge perfect .. eu singurul lucru care il faceam cand intram dadeam gl_picmip .. si acum nici asta nu mai pot face Smile) in rest nu pun nici un cfg nimic

nu e vorba de cfg eu pun setarile odata si mi se salveaza cand intru a doua oara in cs adica am pus azi setarile si imi merg si peste 3luni numai ca exe nu da voie la gl_ cea ce folosesc eu cel mai mult adica mai mult la grafica si faza cu bhop este ca aia se activeaza si se dezactiveaza daca vrei faci bhop dezactivezi si nu imi da eroare de la exeSmile
#51
Gata am rezolvat problema Tongue ....hmm....si m-am enervat ca nu e nimeni pe server la ora asta...am tras singur in pereti si aia a fost Tongue
"uneori un picior in cap spune mai mult decat o mie de cuvinte"


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)