Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paranormal?
#1
Ati mai vazut asa ceva?
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=VjJOd0POjtw">http://www.youtube.com/watch?v=VjJOd0POjtw</a><!-- m -->
Eu am vazut la stiri....dar intrebarea esteBig Grine ce a venit mama cu fetita tocmai in padure pentru ca aceasta sa leviteze?
Poate sa dea cineva un raspuns?
Reply
#2
fake
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#3
i believe i can fly :X:X:X

parca e aia din liga dreptatii Smile) femeia fantastica sau cum s-o mai chema



si eu cred ca e falsa Big Grin
Reply
#4
Mircea.Radu Wrote:fake
Eu am vazut la stiri...cum a vazut femeia ca omul o urmarea imediat a fugit...eu nu cred ca e fake:|
Alte pareri?
Reply
#5
LoadinG Wrote:
Mircea.Radu Wrote:fake
Eu am vazut la stiri...cum a vazut femeia ca omul o urmarea imediat a fugit...eu nu cred ca e fake:|
Alte pareri?


sau ..ala era iesit cu caienle afara si copila era a lui respectiv femeia nevasta lui ..si cainele era a lor ! ... poate vroiau sa faca putina caterinca pt cei care pun botu la chestiile astea ..

iar partea cu stirile ....fii serios ..esti foarte credul daca tu crezi toate chestiile ce se spun la stiri/tv ..aia se agata de orice lucru (care sa para 'neobisnuit' pt ochiu' omului(nestiutor..in mare parte) sa faca si ei putin rating .).. tot timpu sunt in cautare de stiri 'senzationale' care defapt sunt niste porcarii ...nu te mai uita asa mult la tv
bafta
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#6
Smile) si eu sunt batman . hai sa fim seriosi oameni buni . cand am sa pot sa`mi ating sprancenele cu limba atunci ea va putea levita :-? .. bullshit
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
Reply
#7
vrajeala.in primu rand asa ca fapt divers daca vre-unu din noi ar putea levita nu cred ca s-ar duce in padure sa leviteze singur asa de nebun..e in firea umana sa se laude sau sa incerce sa obtina profit de pe urma chestiilor neobisnuite.
revenind strict la filmare...in primul rand e de o calitate foarte proasta..fetita putea sa fi fost usor legata cu o franghie sau de o fanghie cva ca nu avea cum sa se vada..iar mai apoi se observa(desi camera e miscata in jos intentionat zic eu) cum persoana in portocaliu prinde in brate fetita(0:35 stopcadru) inainte sa o ia la fuga..daca era prin absurd sa fie reala chestia te-ai fi asteptat sa coboare singura...sau fetita o fi invatat numai cum sa se ridice de la pamant nu si cum sa revina lmfaoSmile)))
Reply
#8
Ce scenarii mai pot inventa unii , adica ala de la 20 de metri fluiera si striga si alea nu auzeau si se zburau ca libelule ca apoi sa vina Loading care inca mai crede in Mos Craciun ca fata aia era copilu lui Superman din serialul "Liga Dreptatii" difuzat pe Cartoon Network. Bai frate Confusedhock:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#9
oricum vocea lui in padurea aia s`ar fi auzit si de la 2-3 sute de metri....deci fetele trebuiau sa il auda....ca urla oleaca dupa cainele ala Tarzan....ca vb in rusa
e aranjat totul...si pozitia in care levita fata aia e cam suspecta...si calitatea inregistrarii video lasa de dorit...
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#10
:O::O:O:O:O fii serios uai


Acu iar incepeti cu topicuri aiurea? am sa-mi fac si eu un topic :X:X:x
Reply
#11
Unii oameni chiar nu au ocupatie!! :lol: :lol: chinezarii
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)