Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oficial !
#1
Oficial avem si server de WAR ! dupa spusele lu catalin merge si steam si non-steam!
cs.u-s.ro:27016
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#2
acuma sper sa nu fie parolat tot timpul si sa il batem la cap pe Catalin sa scoata parola....asa cum se intampla pe majoritatea serverelor de war cand joaca astia si uita sa scoata parola....
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#3
verde Wrote:Oficial avem si server de WAR ! dupa spusele lu catalin merge si steam si non-steam!
cs.u-s.ro:27016

zupper! :mrgreen:
#4
nu e parolat ... am toate accesele la serv de WAR . daca ati dori ceva doar spuneti . serv merge super trebuie doar setat pt meciuri atata tot si este lipsit de plug-in-nuri, am zis sa puna 15 sloturi zic ca-s de ajuns .
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#5
verde Wrote:nu e parolat ... am toate accesele la serv de WAR . daca ati dori ceva doar spuneti . serv merge super trebuie doar setat pt meciuri atata tot si este lipsit de plug-in-nuri, am zis sa puna 15 sloturi zic ca-s de ajuns .

cred ca ajung..asa zic euSmile
#6
verde Wrote:nu e parolat ... am toate accesele la serv de WAR . daca ati dori ceva doar spuneti . serv merge super trebuie doar setat pt meciuri atata tot si este lipsit de plug-in-nuri, am zis sa puna 15 sloturi zic ca-s de ajuns .


we esti p.rost?eu acu daca intru pe sv si las parola pusa poti sa ai tu orice acces ca nu poti intra
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#7
danutzZ eu zic ... hai sanatate
parola se va scoate dupa fiecare "utilizare" a serv , asa mi se pare omeneste , dar daca vrei tu laso .
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#8
de aia jumate din serverele Pgl is parolate , ca intra astia si joaca pe ele si uita de parola
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)