Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OMGGGGG!!!!!!!
#1
Deci e IMPOSIBIL! Adminul "x", lasa sa nu ii fac reclama proasta, imi face poze.Imi da un id, "y" ii dau add tip pe el 5 minute, nimic, ii zic pe svr de vreo 10 ori sa intre, se trezeste, imi da alt id "z" , si acolo stau 2 minute pana se trezeste, ii dau 4 poze, le las sa se incarce si ma bag la joc, iar dupa aia ma tine numai in kick!!!!!!!! NNN1 admini!AMIN!
#2
BAI FRATE DAU POZELE LU' MARESCU ALA SI DUPA 10 MINUTE IMI DA BAN OVI CU RESON REZOLVA CU POZELE!!!!!!DECI E IMPOSIBIL.Daca nu ii dadeam pozele imi dadea ban LOL! AMINNNNN!
#3
vizualizat !
#4
cine ?
#5
DJMARESCU.Da imi schimb nick in eq si face: u nu esti eq adevarat.=].
#6
vrei slot ? cu admin ?
#7
eq dak intrai si jucai cu nicku "eq" nu iti faceam poze... dar u dak intri cu tot felu de nickuri si mai si esti cu gura mare pe sv..acuze injurii..
#8
eq joaca corect , aici este vorba de incompetenta ta ca admin d-nule dijmarescu !

nteles?
#9
dj Wrote:vrei slot ? cu admin ?


Nu dj.Si asa nu am timp de cs, mai intru asa din cand in cand.Mai mult is pe steam.Sunt destui admini care sa se ocupe.
Respect si Multumesc!!!

*A.O.T Dijmarescu* Wrote:eq dak intrai si jucai cu nicku "eq" nu iti faceam poze... dar u dak intri cu tot felu de nickuri si mai si esti cu gura mare pe sv..acuze injurii..


Nu e vorba de suferinta! Tu trebuie sa aplici procedura!!! Multumesc! Respect!
#10
1 dijmarescu .....fii mai atent pls dak vrei sa fii un admin adevarat ....si sa il pastrezi
2 eq dal draq frate mai tineti si u nicku .....de nu le schimbati ba gheroge dau bine ....ba marin din deal ....ba etc ......jucati frate cu un nick ca toata lumea .......dak intrati undercover intrati odata la nush cat nu zilnic .......

nu va suparat e doar parerea mea ce am postat
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#11
un reply de la dijmarescu !


exista comanda amx_ip *
#12
de ce credeti ca dau doar admin_gag , etc , si ams_slay sau amx_kick ? pt codati sau pt cei care injura !
#13
dijmarescu ti-am zis ca e eq dar tu nu m-ai crezut.

p.s.- prima data trebuie si sa te uiti putin pe el sa vezi daca chiar se vede ceva cod si apoi ii faci poze...daca te uitai pe el vedeai ca nu are nimic
#14
ok dj am inteles
#15
dj Wrote:de ce credeti ca dau doar admin_gag , etc , si ams_slay sau amx_kick ? pt codati sau pt cei care injura !
nu dau nume,dar sunt cativa care au admin doar pt aceste comenzi si pt amx_tsay,amx_chat,de multe ori eu vad un codat sesizez adminul si nu ma baga in seama si dupa ce joaca ala o harta se gandeste si adminul sa se uite pe el sau la insistentele celorlalti care isi dau seama k are coade ii da ban!daca m-as gandi un pic pot da un exemplu concret cu nume,dar numai are rost sa incepem un nou conflict!!!selectia adminilor ar trebui sa se faca un pic mai amanuntita nu daca un player joaca bine si are vechime e bun pt admin!!!care se simt sa dea un reply la postul meu Wink Bft la toti,eq best Wink
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)