Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nu inteleg codatii ...
#1
Deci....a fost perioada asta in care nu a mers cs u-s si am tot intrat pe diferite servere sa imi satisfac pofta de joc Smile ....si va spun ca mai mult m-am enervat .....peste tot aceleasi discutii ....ala e codat ala are wall aim etc. , ba de mai multe ori mi s-a intamplat sa ma joc si cand era lumea mai draga intra unu de curatza toata harta cu cutzitu,runda se termina in 30 de secunde a doua runda la fel si tot asa....am incercat sa vb cu el sa il intreb ce placere are? nu inteleg nu are sens sa joci counterstrike asa ....unde e fun-ul jocului ....pana la urma si serverul ala a inceput sa se goleasca pt ca, enervata fiind, lumea iesea,ba putinii care am ramas facusem din scopul jocului sa omoram codatul ....in final m-am plictisit si am iesit si eu ...cred ca dupa ce a vzt ca a reusit sa goleasca tot serverul l-a apucat un sentiment de satisfactie totala...in fine.
Chestia e ca mi-e dor de vremurile cand abia aparuse counterul si mergeam cu prietenii in retea caci era vis sa te joci de acasa pe vremea aia si stateam ore si ore fara coduri, fara ban-uri, fara injuraturi....totul era fun .....as propune un topic cu blesteme pt cei care fac codurile dar si pt cei care le folosesc Smile Pe langa asta sunt happy ca am gasit serverul asta pt ca desi nici aici nu lipsesc discutiile gen "are coduri" sau injuraturile....macar sunt controlate si este o anumita ordine pe server si parca lumea de pe serverul asta este cu ceva clase mai sus decat altii....eu m-am convins singur...voi ? In ultimul rand o intrebare...probabil fara raspuns ....De ce joaca lumea cu coduri ? (de ce stricati un joc frumos?)
"uneori un picior in cap spune mai mult decat o mie de cuvinte"
#2
si eu am intrat pe un server push limit !
avea antirush activat , cum faceai push , era slay automat , bine delimitat cu laser !
mi-a placut la inceput , dar apoi era o mancarime intre admini si aveau comenzile fuckoff si etc . si is bateau joc de playeri !
#3
dj Wrote:si eu am intrat pe un server push limit !
avea antirush activat , cum faceai push , era slay automat , bine delimitat cu laser !
mi-a placut la inceput , dar apoi era o mancarime intre admini si aveau comenzile fuckoff si etc . si is bateau joc de playeri !

asta se intampla cand sunt admini de 12 , 13 , 14 ani ... io cand am propus sa se dea admine la playerii care au peste 18 ani .. nu mo luat nimeni in seama ... uite de exemplu lupo se vede ca e un baiat care are ceva in cap ..si imi place cum gandeste ... si de ce nu are admin? joaca mult pe server , nu joaca cu coduri , se comporta exemplar pe server , joaca mult ... de ce nu are admin mic?
#4
zuzu iti multumesc pt sustinere.... precizez ca nu am scris topicurile cu codati pt a imi castiga admin, si pt ca la cererea mea de admin e topicul inchis vreau sa mentionez ca nici eu nu il cunosc pe zuzu.(in caz de vorbe)
"uneori un picior in cap spune mai mult decat o mie de cuvinte"
#5
pritene stai lejer..cat tp no mers serv mam mai jukt si eu pe unde mai apukm...si luam si cate 10 banurie pe ora...nui problema...mam saturat si am gasit un serv steam only si era si awp only si eram unu din putzinele serv de steam PLIN...tot tp eram cel putzin 10 playeru in si seara eu mai mult de 20...deci dak vrei sa JOCI! at intri pe serv de steam onlyBig GrinTongue
#6
betmen...betmen....poarta kilotii peste pantaloni
#7
in privinta varstei sunt de acord in acordarea de admin pe principiul varstei !
la fel si folosirea codurilor de catre playeri este mai mare cu cat scaderea varstei este mare !
la 10 11 12 13 ... etc pana la o varsta de dupa majorat (zic eu ! ) playeri nu au rabdarea de a castiga in mod cinstit .
#8
dj Wrote:in privinta varstei sunt de acord in acordarea de admin pe principiul varstei !
la fel si folosirea codurilor de catre playeri este mai mare cu cat scaderea varstei este mare !
la 10 11 12 13 ... etc pana la o varsta de dupa majorat (zic eu ! ) playeri nu au rabdarea de a castiga in mod cinstit .

una e sa fi de acord .. si una e sa iei masuri ..e o mica mare diferenta !

si eu sunt de acord procesu de impadurire ... dar pentru aia nu imi misc fundul de pe scaun sa plantez un copac .. un exemplu banal!
#9
dj Wrote:in privinta varstei sunt de acord in acordarea de admin pe principiul varstei !
la fel si folosirea codurilor de catre playeri este mai mare cu cat scaderea varstei este mare !
la 10 11 12 13 ... etc pana la o varsta de dupa majorat (zic eu ! ) playeri nu au rabdarea de a castiga in mod cinstit .

nusth dak am k tot dapoi din ce am inteles eu zc ca toti cei de 10 11 12 13.. nu au rabdare sa joace fara cod
e nah ca mnuh e adevarat !
eu cun multi care nu sa-r atinge de cod
#10
ok inseamana ca eu daca am sub 18 ani joc cu coade pentru mine cs e doar un simplu joc nu e un mod de viata ca pentru alti
#11
PyR(o) Wrote:pritene stai lejer..cat tp no mers serv mam mai jukt si eu pe unde mai apukm...si luam si cate 10 banurie pe ora...nui problema...mam saturat si am gasit un serv steam only si era si awp only si eram unu din putzinele serv de steam PLIN...tot tp eram cel putzin 10 playeru in si seara eu mai mult de 20...deci dak vrei sa JOCI! at intri pe serv de steam onlyBig GrinTongue

Sunt multe servere care nu se pun steam only deoarece isi per toti playeri o mare parte din jucatori nu vreu sa invensteasca in cs poate nu au bani sau nu pot sai cumpere. Si faza cu banuri exagerezi ca doar nu stai 6min si iti ei ban inseamna ca intri pe servere de noobsteri calumea care nau o treaba cu cs, la nivelul tau de joc
#12
pai knd nu merge u-s dau Search de serv in cs...bag filtru de lag si de harta awp_ sau fy_ si intru pe servere care au cel mai mic lag...la nimereala...

imi face unu 20 de poze si imi zice k sa le dau...ii zic k am steam...si ma intreaba cei ala :|:|:|
admini de 12-14 ani...intri pe harta...incepi cu 3-4 hs si iei ban din prima
#13
PyR(o) Wrote:pai knd nu merge u-s dau Search de serv in cs...bag filtru de lag si de harta awp_ sau fy_ si intru pe servere care au cel mai mic lag...la nimereala...

imi face unu 20 de poze si imi zice k sa le dau...ii zic k am steam...si ma intreaba cei ala :|:|:|
admini de 12-14 ani...intri pe harta...incepi cu 3-4 hs si iei ban din prima

da ma hai mai lasativa.. sunt admini minori care is mai buni ca cei majori si la cs si la adminat !
degeaba ca sa va dati mari si tari haha ca aia de 12-14 ani nusth si nusth cum
:-j impresii :roll: :roll: :evil: :evil:


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)