Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nokia C3 sau Samsung C6625
#16
nu sunt disperat de mesaje.. vreau sa ma tina bateria,sa fie la moda Smile),sa aibe Wi-Fi conecsiunea la internet sa fie rapida.. si in rest .. cam atat un 3G.. si am pus ochii pe galaxy I5500 ala.. daca aveti alte sfaturi sa imi dati .. chiar va rog.
Reply
#17
Un sfat, daca ai 500 de lei, mai asteapta 1-2 luni, mai pune un ban deoparte si achizitioneaza un Nokia n8. Ai cam tot ce ai descris.
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#18
Si doar la N8 am toate acestea ? :lol:
Reply
#19
achE. Wrote:Si doar la N8 am toate acestea ? :lol:

Prietene, eu ti-am dat doar un sfat, daca vrei ceva calitate-pret si cu pretentii. Apropo, cati ani ai ?
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#20
am 20. Calitate pret da .. eu nu prea tin la telefoane..
Oricum mám hotarat ce vreau sa imi achizitionez,Multumesc pt. sfaturi!
Reply
#21
foarte indecis esti. Partenera de viata nu ti-a spus pana acum?
Reply
#22
Dupa cum a spus si Anarchy, exact asta vroiam eu sa te intreb in postul anterior, dar am zis sa nu fiu pre indiscret :lol: :lol:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#23
E altceva la niste .. jucarii si altcv la partenera..
Eu vroiam sfaturile voastre ca .. poate ati avut mai multe telefoane decat mine ..:-j
Ms oricum .
Reply
#24
Ideea e simpla, ti-am oferit informatiile, de care ai nevoie, ia decizia. Smile Dar oricum trebuie sa fii mai hotarat. Te simt.
Reply
#25
htc wildfire / android ( spune tot ) , nokia c5-01 ( taste mari foarte usor de scris sms-uri , tine mult incarcat , asculti muzica pana la 34 ore , vorbesti in 2g pana la 12 ore ) .
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)