Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Locatie zi de nastere
#1
Deci pur si simplu disper. Vreau sa fac o surpriza unei prietene si sa ii fac ziua de nastere. Ar fi vreo 15-20 de invitati dar pur si simplu nu gasesc locatieeee. Mama lui de Iasi ca nu stiu unde sa mai caut. Va rog sa lasati topicul asta 1-2 saptamani si apoi puteti sa il mutati, stergeti etc. Dati'mi si mie un nume, o locatie unde ati fost voi si e numai buna de o felie de tort, un suc, un dans ceva. (Pretul... acceptabil)

Rog sa se scrie doar numele localului si impresia, fara alte comentarii ca sa nu iasa o harababura de topic.

Va multumesc mult !
Reply
#2
Pub 25 , tudor e chiar placut



Hunters pub, e o locatie chiar fff faina ,dar e un pic cam scumpaSmile
Reply
#3
IN Office .. daca iti rezervi masa nu ami trebe sa platiti intrarea ( 50 de lei de persoana ) si ii cam 300 de lei masa cu 1 litru de wisky si cateva energizante


daca vrei ceva mocca la pretz ... cauta sa faci in casa cuiva si rezolvi multe dileme

asa te poti duce prin toate barurile astea mici unde vezi ca ii cat de cat OK si intreb daca ii inchiriat in Ziua X sau daca poti inchiria tu ii cea mai migaloasa treaab dar ii eficienta ( la fiecare persoana Gusturile Difera asa ca nu ma bag in alte detalii )

sper ca am fost la subiect si de ajutor
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)