Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LTV 2006 Tudor Vladimirescu I editon
#1
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=Z7MBa-7OU8Y">http://www.youtube.com/watch?v=Z7MBa-7OU8Y</a><!-- m -->


take a look , nu aveti idee cata munca s-a depus pentru realizarea unui film Smile
Reply
#2
e fain Smile
Reply
#3
se face si anul asta!
Reply
#4
frumos..l-am vazut si pe teposu :lol:

Reply
#5
Foarte frumos , mie , lui danutzZ si sss ne aduc aminte de tinerete astfel de filme :lol: :lol: :lol:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#6
ieri am luat si eu contactul oficial cu cs-ul din Tudor.e destul de fainutz.nu is chiar asa zei dupa cum zicea playa.probabil pe el il depaseste nivelul... :lol: :lol: :lol:

[Image: decbble0001g.png]
[Image: denuke320009.png]
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#7
Coloana sonora, nu e tocmai "inspirata" :wink:
ALL IN!
Reply
#8
1. ti-ai tras net danutzZ gata s-a rezolvat problema la voi in camin?
2. sunt multi buti acolo in printurile alea, doar cpl ce mai e bunicel dar din pacate s-a lasat de tudor si sigur juca de la unu prin camine
3. vezi: puI, Silent, sabin, sober, Lordu, fanush, invoker, poate nu mi i-am adus aminte pe cei mai bunicei, dar nici unu nu era in printurile tale. Oricum bun venit, daca s-a rezolvat problema cu netu ne vedem diseara ca ieri nu am intrat deloc pe cs. Si inca ceva nu compara de la an la an, ca baietii buni au plecat: shL nu mai e, si teposul dadea bine, crave a plecat si el. De obicei pe server se joaca 15vs15, bine acum s-a scazut din sloturi si merg mai putini, dar la cati erau pe server (10vs10) sigur era un mix in momentul ala :lol: deci baietii buni erau plecati la mix Smile. De obicei seara dupa ora 7 incepe cate un mix daca sunt baietii pe sv. Daca s-a rezolvat problema cu netu la voi in camin sa ma anunti ca sa te mut in lista in care dau mass pt mix!
Reply
#9
Nu-i lua din merite lu' Danutzz Smile) Oricum filmuletul super!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
Reply
#10
care sober asta de pe locu 2? :lol: :lol: :lol:
[Image: deinferno0003mc.png]

cpl nu a jucat ca nu are net.sta un etaj mai jos de mine.si are net de la mine din camera.a tras un cablu.la ei pe etaj mai dureaza pana le pun net.noua ne`au pus primii

p.s.-am si eu slot de t15 din prima zi Tongue admin voi avea saptamana viitoare ca s`a suparat zuzu oleaca pe mine ca jucam pe 17.a zis sa joc o sapt pe 15 si imi da ^^
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#11
hai ca ii zic eu lu zuzu sa iti puna admin
Reply
#12
playa Wrote:1. ti-ai tras net danutzZ gata s-a rezolvat problema la voi in camin?
2. sunt multi buti acolo in printurile alea, doar cpl ce mai e bunicel dar din pacate s-a lasat de tudor si sigur juca de la unu prin camine
3. vezi: puI, Silent, sabin, sober, Lordu, fanush, invoker, poate nu mi i-am adus aminte pe cei mai bunicei, dar nici unu nu era in printurile tale. Oricum bun venit, daca s-a rezolvat problema cu netu ne vedem diseara ca ieri nu am intrat deloc pe cs. Si inca ceva nu compara de la an la an, ca baietii buni au plecat: shL nu mai e, si teposul dadea bine, crave a plecat si el. De obicei pe server se joaca 15vs15, bine acum s-a scazut din sloturi si merg mai putini, dar la cati erau pe server (10vs10) sigur era un mix in momentul ala :lol: deci baietii buni erau plecati la mix Smile. De obicei seara dupa ora 7 incepe cate un mix daca sunt baietii pe sv. Daca s-a rezolvat problema cu netu la voi in camin sa ma anunti ca sa te mut in lista in care dau mass pt mix!

cum sa ii pui pe sabin si sober..si sa ii omiti pe NATURE,Dannex,broasca,chiar czr!,vice,y3rdnazor,pk si {sss} :lol:
nu fi trist ca s-a terminat...bucura-te ca s-a intamplat..(by sss)

http://myconsult.info/

http://anu.ro/
Reply
#13
man, ai dreptate ca am omis vreo 2 precum Dannex sau broasca, dar picii astia abia veniti NATURE, y3rdnaz0r nu ii cunosc inca, plus ca dupa cum stii mixez aproape in fiecare seara, baietii apasa fain si cam atat, dar daca echipa lor pierde nu prea is capabili sa rastoarne situatia! dupa cum stii eu is cL :lol: :lol: :lol: :lol: asa ca stiu ce zic. Nu zic nimic, jos palaria pt baieti, dar inca ii bate aroganta, mai ales NATURE. Dar hai sa nu discutam pe u-s ce se intampla pe lan in campus!

@danutZz: nu tin neaparat sa fac printuri in Tudor, dar am sa fac unul special pt tine Big Grin, la 6 ajung acasa si iti fac un upload in max o ora
Reply
#14
ai dreptate.cam sufera baietii
nu`i nevoie de printuri ca stim cu totii ca esti sunetist si chiar daca o ekipa pierde tu te pui la cea care castiga.sau care iti convine.si ar trebui sa nu te mai auto-apreciezi atat.sa ii lasi pe altii sa o faca.am fost la o intalnire cu 6 admini de pe T15 si nici unu nu a zis nimic bun despre tine.chiar numai rele

just skill.no words

cred ca ti`a intrat in cap ca esti bun si cl si cel mai tare...dar odata ce pe u-s lumea se ia de tine si pe tudor la fel...cred ca ar trebui sa iei masuri privind propria parere despre tine si despre altii
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#15
joc pt echipa! de obicei pe d2 is tero ca imi place mai mult, si am luat de multe ori bataie ca tero fara sa ma mut ct, la fel si pe nuke daca joc mai mult ct nu inseamna ca si castigam mereu, in rest joc aleatoriu. Sufar in momentul cand vad jucatori care nu stiu cu ce se papa cs-ul, nu stiu de la ce vine de_, ei confunda cu fy_ sau aim_ , si ma mai si gandesc ca in spatele unui jucator de pe sv se afla cineva de cel putin 19 ani :|. Daca toti ar juca cum joci tu nu as avea nimic de comentat! Cum naiba am reusit sa intorc atati impotriva mea nu inteleg, atat timp cat joc maxim 2 ore pe seara, din care in mare parte o ora-o ora jumate mixuri :|. Stiu ca am 2-3 fani care au ceva cu mine si din cauza ca is sparti (vb aiurea) si pt ca eu nu am timp de iesit cu baietii la bere ma vorbesc aiurea, dar oricum nu imi pasa :-j. Te invit pe sv cand joc si nu ai decat sa imi studiezi comportamentul si o sa iti dai seama ca actionez doar in limitele LOGICII Smile. De obicei nu ma iau de nimeni nicaieri pana nu ma trage el primul de plă, la fel fac si pe u-s, nu ma iau de om pana nu se ia el de mine, dar si daca se ia recunosc ca sunt mai al dracu ca el
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)