Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
L4dead 1-multiplayer
#1
Sal.joaca cineva sau ar fi cineva interesat sa joace l4dead multiplayer pe garena sau LAN cracked servers?...am ultima versiune 1.0.2.3 si crackul ptr ea dar nu gasesc decat putine servere de la mama naibii unde am lag ca draq in consola iar pe garena vad ca majoritatea joaca versiuni mai vechi 1.0.1.4 ;1.8 etc..
Reply
#2
am si eu o intrebare de n00b :
ce joc e ?
Reply
#3
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=6g_BACPRAaY&feature=related-trailer">http://www.youtube.com/watch?v=6g_BACPR ... ed-trailer</a><!-- m --> versus multiplayer

pe swcurt shooter facut dupa filmul :dawn of the dead..te lupti cu o multime de zombie ptr a scapa si a ajunge la urmatorul safehouse.se poate juca in mai multe moduri la multiplayer:

cooperativa:pana la 4 persoane vs npc zombies la divere grade de dificultate
last man standing: minimap si tr sa rezisti cat mai mult contra endless hordes of zombies
si preferatul meu versus:human vs infected..oamenii sa aj la safehouse si ptr infected playerii sunt spawnati cu cate un sepcial infected si tr sa faca ambuscade ca sa ii omoare pana ajung la safehouseuri.

ce-mi place mult e gameplayul la versus si engineul care e engine de cs..consola si multe comenzi sunt la felSmile
Reply
#4
Suna bine . Am sa incerc
Reply
#5
Lan'urile se joaca doar pe steam! din cate stiu eu!
Reply
#6
nush exact care e faza ca sunt la fel de boot la comenzi la l4dead ca si la cs..ideea e ca merge nush daca e lan sau nu.
1)in garena dp ce am luat updateurile si launcherul dau comanda -novid +sv_allow_lobby_connect_only 0 +sv_lan 1 si gaseste automat multiplayer games cand intru in respectivul room si in joc..iar ptr varianta 2 dau game-options-allow developer console si dp intru in server browser la fel ca la cs si dau search for games pe internet...din pacate insa la varianta a 2-a gasesc servere de la mama dracului..rusia USA etc unde am ping peste 200 si merge ca ****
Reply
#7
legat de steam ca tot veni vb..tinand cont ca oricum o sa vreau sa imi iau si eu steamul ptr slot si poate ptr admin mic ca sa invat si eu comenzile...la steamul ala de 10 euro cu msg la orange..am cum sa schimb celelalte jocuri:hallf life-ul si orange boxul pe l4 dead?...ptr ca pe mn m-ar interesa doar astea 2 hai max 3 si cu l4dead 2...iar pe net am vaz ca singurul pachet steam care le include pe toate 3 este unu la 60 euro cu zeci de jocuri ptr steam de care chiar nu as avea nevoie...
Reply
#8
eu credeam ca steamu' contine toate jocurile :? :? :? :? :? :?
Reply
#9
Bullu Wrote:legat de steam ca tot veni vb..tinand cont ca oricum o sa vreau sa imi iau si eu steamul ptr slot si poate ptr admin mic ca sa invat si eu comenzile...la steamul ala de 10 euro cu msg la orange..am cum sa schimb celelalte jocuri:hallf life-ul si orange boxul pe l4 dead?...ptr ca pe mn m-ar interesa doar astea 2 hai max 3 si cu l4dead 2...iar pe net am vaz ca singurul pachet steam care le include pe toate 3 este unu la 60 euro cu zeci de jocuri ptr steam de care chiar nu as avea nevoie...

<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.computergames.ro">www.computergames.ro</a><!-- w -->


ai aici tot ce-ti trebuie..Smile
daca nu mai poti cumpara de la cei de la steam separat jocu . pe langa pachetul de 10 euro
Reply
#10
bullu scz de urmatorul off topic :

cine si-a cumparat steam recent sa dea add la alex.200963 sa-mi explice si mie chestia asta cu jocurile ca nu am inteles o iota din ce ati spus
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)