Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Invitatii filelist !
#16
Zuzu Wrote:http://img34.imageshack.us/i/12972836.png/

eu am invitatia aia de peste 1 an si nu o pot trimite ca imi apare vrajeala aia. Sa inteleg ca la tine limita de utilizatori nu a fost atinsa , doar la mine. ce oameni ..
invitatiile pe care le ai disponibile expira in 30 de zile.. in cazul tau , invitatia aia nu se poate trimite pentru ca a trecut termenul limita insa atunci cand vei dona euro ca sa ti creasca ratia in caz ca e prea mica sau pur si simplu ca sa primesti invitatii , atunci se va debloca si cea ramasa acolo de peste 1 an de zile..intelegi?

Reply
#17
C.Bogdanel Wrote:
Zuzu Wrote:http://img34.imageshack.us/i/12972836.png/

eu am invitatia aia de peste 1 an si nu o pot trimite ca imi apare vrajeala aia. Sa inteleg ca la tine limita de utilizatori nu a fost atinsa , doar la mine. ce oameni ..
invitatiile pe care le ai disponibile expira in 30 de zile.. in cazul tau , invitatia aia nu se poate trimite pentru ca a trecut termenul limita insa atunci cand vei dona euro ca sa ti creasca ratia in caz ca e prea mica sau pur si simplu ca sa primesti invitatii , atunci se va debloca si cea ramasa acolo de peste 1 an de zile..intelegi?


na sa astepte pana le donez eu bani Smile)
Reply
#18
mai este disponibila 1 invitatie !!!

Reply
#19
sunt pheno .. <!-- e --><a href="mailto:only_illussion@yahoo.com">only_illussion@yahoo.com</a><!-- e --> ,mersi mult raman dator

(sunt langa blaq acu .. mi`e lene sa ma loghez pe accountu meu ca sa dau adresa de mail )
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
Reply
#20
Intense Energy Wrote:sunt pheno .. <!-- e --><a href="mailto:only_illussion@yahoo.com">only_illussion@yahoo.com</a><!-- e --> ,mersi mult raman dator

(sunt langa blaq acu .. mi`e lene sa ma loghez pe accountu meu ca sa dau adresa de mail )
hmm..si mie nu mi-e lene sa ma loghez pe filelist sa dau send?

Reply
#21
mersi mult! raman dator Smile
YES, OH MY GOD
Reply
#22
NU MAI AM NICI O INVITATIE !!! Sanatate !

Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)