Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Intrebare simpla [click]
#1
este sau nu el?

Post subject: desfiintat sG
Poster: zuluda [ Profile | View user notes | Warn user ]
IP for this post: 79.113.132.115 (Look up IP)
Posted: Tue Feb 24, 2009 11:06 pm


Post subject: Evolve !!!!
Poster: ElemenT [ Profile | View user notes | Warn user ]
IP for this post: 79.113.134.110 (Look up IP)
Posted: Sat Feb 28, 2009 12:54 am


eu zic DA 100%, voi?

PS: multumesc lui Manutza pt k a sesizat si ma rugat sa verific ip-urile
#2
eu zic ca este
#3
de mult am zis treaba asta Smilechiar am zis pe serv ca pun pariu ca element e zuluda.zuluda avea bind pe o tasta cu ceva de genul : "Cover me ! I am defusing the BOMB ".la cateva zile dupa ce nu a mai fost vazut pe server,apare acest "ElemenT" cu acelasi bindSmilepoate sa fie coincidenta...desi nu cred Smile si app Gozie=Marutzu :lol: :lol: :lol:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#4
Smile))) nu am sesizat eu... doar ca zicea ca e din tg jiu Element ala Smile si na Tongue
#5
eu exact asta am zis mai demult pe server Element = Zuluda , GoZie = maruTzu da nu mo bagat nimeni in seama :wink:
asta a fost parerea mea nu sunt 100% sigur
#6
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ma lamureste cineva si pe mn???? Cine este zuluda si cine este marutzu , si ce legatura este intre mn si ei doi ?
#7
In primul rand ipurile pot coincide posibil sa aiba si el RDS si in al doilea rand eu joc cu acest bine de 5 ani si nu stiu care e nelamurirea voastra ..... In fine si da sunt din tg-jiu dar asta nu inseamna ca sunt zuluda asta
#8
aman2 ip la fel, maruti cu zuluda is la fel cu gozie si element

PUNCT.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)