Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stie cineva?
#1
Stie cineva dc nu pot sa ma loghez pe steam.am contul asta de aproape 3 ani,iar acum din senin imi zice ca ori contul ori parola nu e buna,asta fiind exclus pt ca ma loghez zilnic si nu mi-a facut probleme pana azi!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
Reply
#2
reinstall steam, daca nu merge inseamna ca ti-a fost furat!
Reply
#3
am patit-o si eu al fel.. am rezolvat problema prin a imi cumpara alt steam Smile
Reply
#4
de ceva timp contul steam nu se mai fura ca inainte dak ii stiai parola ii schimbai tot ... Wink acuma daca cineva iti stie parola si intra pe cont si vrea sa schimbe parola sau adresa iti vine un email in care te anunta ca cineva incearca sa iti schimbe cv pe cont ... si dak dai click poti sati iei adio de la steam Wink sau prin linkuri fake iti poate fura steamu easy Big Grin

PS: dak ai CD-KEY faci 1 poza si trimiti la VALVE si in cateva zile ai contu Wink
Reply
#5
RaZeR_man Wrote:am patit-o si eu al fel.. am rezolvat problema prin a imi cumpara alt steam Smile


:lol: butulica, faceam o reclamatie la ei pe site si ti-l recuperau .
Reply
#6
razer vrea sa arate ca are $$ Smile).. nu vrea sa ne zica adevaru ..
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
Reply
#7
asta s-a intamplat acum vreo 3 ani ..am incercat sa il recuperez, da nu mi-a mers..in fine Smile)
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)