Poll: poate
You do not have permission to vote in this poll.
nu
0%
0 0%
da
0%
0 0%
Total 0 vote(s) 0%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duminica
#1
Duminica ora 17
#2
aha
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#3
DA ! Doar ca va trebui sa vin cu prietena..altfel nu am cum
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#4
cred k voi fi si eu pe-acolo k mi-e dor de dark Smile) hai veniti si voi :*
#5
locul?
#6
vedem noi unde.important e sa ne adunam
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#7
eu sunt prezent , deobicei , care au nevoie de aprobarea parintilor , nu vin , asa ca nu sa nu va mai aud cu faze din astea de doi lei .
faza e ca ei au cam mintit parintii si acum cand e de o intalnire , nu -i mai lasa !
#8
aprob dj .....cat despre locatie propun sa merge pe la partie dak doriti .... eu am fost in seara asta si e totul ok is intreg ... m-am distrat o fost bn.

daca doriti alta locatie astept propuneri!!
#9
ma primesti si pe mine bau??=((
#10
toti admini si playerii sunt bine veniti
#11
deci pana la urma unde ne intalnim ??
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#12
Parerea mea ,..... ori ne vedem la Oajdea si facem Banalitatea in continuare ... Ori mergem la Partie si ne facem cu un ciolofan pe Fund si la vale cu noi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
#13
nu e cam frig afara pt partie ? :? se anunta -15 -20 grade..
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#14
da tu vrei sa te bronzezi pe partie?Smile) cu cat e mai frig cu atat mai multa miscare sa te incalzestiSmile
#15
burlaku Wrote:da tu vrei sa te bronzezi pe partie?Smile) cu cat e mai frig cu atat mai multa miscare sa te incalzestiSmile


vodka!connecting people
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)