Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
De cat timp?
#1
De cat timp jucati pe server-ul Cs.u-s.ro?

Ca sa incep eu ... Joc de aproape 2 ani jumatate :!:
Reply
#2
1 an si vreo 3-4 luni !
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#3
din anul 1 de facultate primul sem.
Reply
#4
cam 2 luni jumate ca am facut o pauzaBig Grin
Reply
#5
5-6 ani
Reply
#6
prima oara 2 ani si 3 luni
constant 1 an si 10 luni
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#7
4-5 ani ! Smile
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
Reply
#8
de cand e serverul! poate ca zuzu a inceput sa joace cu cateva zile inaintea mea! nu-i asa unreal? te saluta geronimo :lol:
Reply
#9
asa pe server joc de vreo 2 ani jumate ,,, 3 nu mai tin minte exact ce si cum ...

Off .... ca nu's robot ... chiar sa tin minte ce am facut acum 25 de ani in urma

si sa imi aduc aminte exact si ziua si ora si minutu




pai ganditiva cand era la moda quake prin salile de net pe calculatoare pentium 1 sau 2 ... si pe urma a fost cs 1.5 ... si dupa ceva vreme a aparut cs 1.6 ... deci in concluzie ii jocul meu favorit de la varsta de 12 ani .. adik il joc de 12 ani cs-ul
Reply
#10
Unii de aici vad ca zic de cat timp joaca cs :lol: Asa am si eu 5 ani de cs ! Eu am intrebat de cat timp jucati pe U-S
Reply
#11
vladutzZ Wrote:Unii de aici vad ca zic de cat timp joaca cs :lol: Asa am si eu 5 ani de cs ! Eu am intrebat de cat timp jucati pe U-S
pai dak te referi la mine sau la zuzu ( ca noi avem mai mult postat) uita te numai pe forum de cand suntem Wink :lol: :lol: :lol:
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
Reply
#12
*A.O.T BoFaNeL* Wrote:
vladutzZ Wrote:Unii de aici vad ca zic de cat timp joaca cs :lol: Asa am si eu 5 ani de cs ! Eu am intrebat de cat timp jucati pe U-S
pai dak te referi la mine sau la zuzu ( ca noi avem mai mult postat) uita te numai pe forum de cand suntem Wink :lol: :lol: :lol:

Am vazut dupa ce am postat! ...dar in mare parte ma refeream la Laur :lol: CARE SI-A CORECTAT GRESEALA ! :roll:
Reply
#13
mai Omule ... mi-am corectat greseala ... ce sa mai te referi la mine ???
Reply
#14
jsT- Mon Dec 10, join 2007 9:40 pm 292 Capitan
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
Reply
#15
daca nu`i pun in calcul pe owneri , pot spune ca sunt cel mai vechi jucator de aici .. pacat ca nu prea mai joc cs, dar forumul il vizitez destul de des Big Grin
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)