Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Daca prietena apare in reviste pentru adulti, ce faceti ?
#1
intrebarea e cat se poate de simpla. veniti de la servici / sala de jocuri / facultate/ scoala acasa si va suna cel mai bun prieten si va spune ca v-a vazut prietena intr-o revista pentru adulti. cum reactionati?? (nu vb din proprie experienta =)) )
Reply
#2
as fi mandru de ea , as bateo si dupa ii dau liber.
Reply
#3
Daca doar a pozat , ar fi ok Big Grin
Daca a si facut prostii probabil as legao cu sarma ghipata de calorifer , i-as taia o mana si as bateo cu ea pana adoarme ! :mrgreen:
(fantezi a la VerDe :lol: )
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#4

creca as arunca-o pe geam Big Grin
Reply
#5
m-as mandri cu ea Smile)
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#6
bun dark, dar ti-ar conveni ca atunci cand te duci la mirificu ghermanesti (a.k.a disco cappucino =)) ) cu fimeia, sa auzi in jur numa vorbe de genu ia uite bre, e ala cu curva aia de pe reviste Smile) ""??
Reply
#7
RaZeR_man Wrote:bun dark, dar ti-ar conveni ca atunci cand te duci la mirificu ghermanesti (a.k.a disco cappucino =)) ) cu fimeia, sa auzi in jur numa vorbe de genu ia uite bre, e ala cu curva aia de pe reviste Smile) ""??


=))) ai si tu dreptatea ta, dar cand stau si ma gandesc cati fac babacioaca uitandu-se la revista :lol: :lol: :lol:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#8
mi-as cumpara revista cu ea .. i-as pune-o sub capsor sa nu patez covoru cand ii dau cu bardita:X
Reply
#9
as regulao pana moare....sau morSmile))

sau

o calc cu masina pana ii intra sangele in asfalt
Nu-mi mai spune BoDU ca nu ne tragem de scrot[frate]

[Image: hagit.jpg]
Reply
#10
bodu..tu inca esti baiat mic ..:*
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
Reply
#11
cand ai sa cresti tu mare bodu o sa fie reviste digitale dinalea pe cladiriSmile) deci mai mare rusineaTongue
Reply
#12
rox... unde sa mai cresc???...nui nevoie... iti zic chestii despre fete pe care tu nu le stii...is un om interesant sa stii
Nu-mi mai spune BoDU ca nu ne tragem de scrot[frate]

[Image: hagit.jpg]
Reply
#13
mari uameni :lol: :lol: va iubeste femeileeee
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#14
da . ne si iubesc.. dar mai bine spus ne adoraSmile) ne idolatrizeaza:X
Reply
#15
i`as cere sa imi pozeze fundu paros si i`as cere o tzigara Big Grin
i`m kido
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)