Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DUMINICA 16.08.2009 ADUNAREEE
#1
Eu zis sa facem .... macar sa facem o mica adunare asa de protocol pe la un 4 dupa-amiaza ... la o bere un mic ,... nu gratare ca nu baga nimeni bani in noi .... ca sa fie moccca... daca vreti gratar .. scoateti banu .... Facem Cheta (sau Strangem mana de la mana si facem mai multe maini) .. si vedem .... EU ZIC TOT ACOLO LA PORUMBEI ( PIATA UNIRII ) SA NE ADUNAM INTAI ... dar nu vreau sa aud ca vine lumea si atunci se dau toti cotitzi ... spuneti pe bune ca nu va obliga nimeni sa mintiti... ii mai greu de spus un adevar decat o minciuna ... dar trebuie sa mai facem si lucruri grele .... nu doar ce ii mai usor .... asa ca luati-va inima in dinti si spuneti pe bune daca veniti dac nu aveti bani daca aveti alte treburi .... Hf!
#2
La datorie!
#3
daca faceti in barlad vin Smile
#4
Hai wei playa ca e 5 lei biletu de tren .

Eu prezent.
#5
ikks Wrote:Hai wei playa ca e 5 lei biletu de tren .

Eu prezent.
o fi 5 lei , dar 3 ore dus, 3 ore intors Smile
#6
pana duminica ai timp sa ajungi playa asa ca ... hopa sus in tren ... pac pac ... Big Grin
#7
E cale lunga pana pe 16.Nu stiu cio fi atunci.Acum zic ca vin...dar nu stiu sigurBig Grin
#8
daca o sa am bani..o sa vin..( da nu singur)
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#9
BA II O INTALNIRE INTRE ADMINI .. nu admini si preteni si fumei si viitoare foste sotii ...sper ca ma intelegi
#10
singur nu pot sa vin..si oricum sa vad mai intai de bani.
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#11
jsT- Wrote:singur nu pot sa vin..si oricum sa vad mai intai de bani.
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#12
sa speram ca ne vedem cu bine Big Grin
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#13
i'm IN!!!acu sa speram k ne vedem mai multi nu 2-3Smile))
#14
vin si eu , cu ivo !
noi doar ziua ,. seara avem nunti !
#15
va dezamagesc, nu o sa fiu prezent . lipsesc pana luni.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)