Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DE CAT TIMP JUCATI COUNTER STRIKE
#1
:arrow: Eu joc Counter Strike de 3-4 luni si sunt curios sa vad de cat timp jucati voi.Asa ca nu va sfiiti si spuneti :)


P.S. eu nu joc cs de 3-4 luni fiindca atunci miam pus netu (cum vor crede unii :P ) ci pt ca la mine la scoala colegii mei vorbeau mult despre el asa ca mam gandit sa in cerc si eu :)
#2
Prima data am jucat cs la 10 ani la sala tinand cont k am 17 ani as putea zice k joc de 7 ani,dar asa intens joc de 3 ani de cand mi-am pus net Wink
#3
de vreo 6 7 ani dar am luat vreo 2 ani pauza in anii astia
#4
G-o-G-u Wrote:Prima data am jucat cs la 10 ani la sala tinand cont k am 17 ani as putea zice k joc de 7 ani,dar asa intens joc de 3 ani de cand mi-am pus net Wink

Cam asa e si la mine situatia.. doar ca joc intens de 4 ani Smile
#5
2 ani cu buti si 5 pe net... si de vreo 3 luni doar m1xuri si gathere.
#6
de vreo 8 ani
#7
cam 3 jumate
#8
Am 12 ani shi joc cs de 4 ani nu am mai jucat vreo 3 luni shi cum de vreo luna am inceput iar sa joc vad ca imi revin amn ma ijucat pe cs.u-s.ro
#9
cs joc de la 11 ani adik de 7 ani (atunci jucam pe la sala)...pe net am inceput sa joc acum 3 ani...dar mai rar....si de un an joc intens pe u-s (de knd miam luat laptop) Big Grin
#10
4 ani si jumatate
#11
cs joc de cand joc pe cs.u-s.ro....adica cam de 2 ani....poate is 2 jumate nu imi dau seama
#12
poi jocul a aparut in 98 (half life urmat de counterstrike beta la inceputul lui 99) .....deci cred ca joc cam de prin 99 inceputul lui 2000(stiu ca jucam cs 1.0) ----atunci prin sali de jocuri ...apoi pauza mare si am reinceput pe us ro anul asta
"uneori un picior in cap spune mai mult decat o mie de cuvinte"
#13
Big Grin 2 ani..decand joc pe cs.u-s.ro Wink)
#14
De cand am calculator.
#15
vad ca jucati nu gluma si yo joc cam de 3-4 ani ,nu tin minte exact dar odata mam enervat pe cs-ul asta si am facut o pauza de 1 an Big Grin


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)