Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
D@n
#1
1. nick: D@n
numar de ore jucate: 306 and counting...
2. nume: Matei
prenume: Daniel
3. varsta: 22
Nivel de studii : Liceu, Facultatea urmeaza
4. oras:Craiova
reteaua din care fac parte:click net
ip in momentul cererii :92.80.243.7
5. adresa de e-mail la care se va trimite steam-ul: <!-- e --><a href="mailto:zauberer_dan@yahoo.com">zauberer_dan@yahoo.com</a><!-- e -->
6. sustinut de: playa , tnx de info ...si pt tot, mi-ai intrat la suflet Tongue

Nu vreau steamul decat daca vine odata cu admin, am explicat de ce vreau admin aici
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://forum.u-s.ro/cereri-pentru-admin-slot/d-n-t6820.html">cereri-pentru-admin-slot/d-n-t6820.html</a><!-- l -->

Steamul fiind doar o conditie care e obligatorie, am inteles de la Anarchy, si cred ca ma incadrez in barem... Smile ... mai in gluma mai in seriso.... macar amx_kick sa-mi dati , ca le dau kick de ii innebunesc si nu ii las sa joace cu cod... Smile)
cine a mai jucat seara tarziu stie despre ce codati vb, copii cu tupeu dupa taste, te si injura cand le spui sa scoata codul...
E normal ca la ora aia (3-4 noaptea) lumea sa doarma, nu am reprosat.. dar eu mai intru si atunci... eu si aZtec Smile) ..cateodata.
Sry sry pentru comentariul in plus Smile
Merci pentru intelegere si astept...rasp/pareri pro/contra Smile .

UPDATE : :wink:
merci multa baieti, aa si fete Smile , distractie maxima de sarbatori. Smile
k playa, si tnx again, sarbatori fericite si tie Big Grin
#2
lasa adminul, ia slotul si steamul, si o sa vina adminul foarte repede daca o tii tot asa!

Inca un lucru, daca nu dam steam celor ca tine, atunci cui dam? De asta te-am rugat sa faci cerere, pentru ca esti unul din candidatii ideali. Nici macar nu ai avut intentia la steam la numarul de ore jucate, si asta mi-a placut cel mai mult! Altii joaca pe u-s ca sa faca orele si apoi pleaca cu steamul, am mai vazut cazuri si le stim cu totii. Fii activ pe forum si pe server si toate cele bune. Sarbatori fericite! Cand primesti steam sa imi dai add: id steam ywlyws
#3
Pro pentru D@n...Singurul care imi mai tine companie la ore tarzii Big Grin
#4
Pro sa fie !
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#5
are multe ore, e cuminte, deci Pro.
#6
pro.baiat bun
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#7
pro
#8
PRO !!!
#9
pro
#10
pro...sa vina mosu si la tn cu steam Wink)
#11
pro
noth!ng Heart u-s
#12
PRO !
#13
Pro steam si atat.
#14
Pro
#15
Pro.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)