Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cu ce mousuri jucati cs ?
#16
un Genius..habar nu am de care..dar e bun si costa 11 RON si 70 BANI=))
#17
nusth.. dar imi e simpatic pt k e micutz Big Grin ii cv samsung 8-}.

PS: scrie un test pe spate.. badunhoko nusth cum deci nu e roman nici englez :-w
#18
Yo joc cu un logitech 510 meserie mouse-ul WinkBig GrinSmile face toti banisori Wink
#19
vai sa am un MX nu misca nimeni in fata mea :twisted: am fost odata la un prieten care are MX510 (spooky de pe server).am facut 23-0 pe US si am iesit.deci prea tare mouzu :? 8) sa mai ai si un pad steelseries vai vai...
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#20
momentan am un LG 3D-510 de 15 RON care cand dau mai rapid din el se blokeaza si e enervant pe hartile cu awp sau pe hartile mari cand vrei sa-i pui tinta pe cap si hop iti sare mouzu :roll:
voiam sa-mi iau un microsoft 3.0.tare mouzu si pad voiam sa-mi iau da` mam gandit totusi ca vine bacu la anu ` :evil:
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#21
no mouse...just skill
#22
e hai taci :twisted: cand eram atunci la spooky si jucam cu mouzu ala ma intrebai daca n-am wall :twisted: te-am vazut la mixuri cum te misti :twisted:
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#23
logitech Big Grin micutz i like Big Grin
#24
Pe mine nu ma intereseaza firma... conteaza ca joc bine cu el... e GEMBIRD Confusedhock: ... made in china bineinteles :X
#25
la mixuri ma misc asa din cauza ca esti tu prezent, mai intreaba. am un defect si ala e ca nu suport pustanii, mai ales aia cu gura mare. de aia iei ban pe forum =))
#26
da bine playa cum zici tu Smile) tot timpul dai vina pe varsta.ti-am zis.la cs varsta nu conteaza.in toamna o sa vedem care se misca mai bine la mixuri. Wink
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#27
ba conteaza varsta la cs stai linistit =)). trebuie sa gandesti in perspectiva. tu crezi ca cs inseamna doar ocheala, si daca ar insemna doar ocheala tot mai bun ca tine as fi =))
#28
ocheala fiind ce? cu cat inaintezi in varsta iti pierzi reflexele.ascultama ce zic si lasa orgoliul. Wink esti mai bun ca mine ca joci la pasi si pe fy_snow...ce pot sa-ti mai cer.si pe toate hartile mari lasi 3-4 jucatori sa treaca si tu sa fii ultimul.nu asa se face.eu cand jucam cu k1dor dany perry taofik (daca stii cine-s aia) sa vezi cum se duceau ei primii si scoteau 4-5 pe runda.ei nu joaca la scor.eu kiar daca am 20-15 da din alea 20 daca am dat 10 headuri misto is multumit.vedem la toamna cine e mai bun cand o sa jucam cu clanurile :twisted:
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#29
P.S.-in 2 saptamani daca am jucat de 4 ori cu sunet pe US e bine.

si eu nu traiesc din rank sa fac scoruri de 100-0.scoru nu zice nimic.

tu cand nu aveai sunet ziceai "vai ce rau joc dara sunet.vai ca nush ce"
jocu tre sa-l simti.probabil de asta am fost acuzat de atatea ori de wall Wink
si la mix in seara aia aveai numele "jaMMiN [ultimul]. DE CE? oare?
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#30
ca eram primu, ti-am zis, mai intreaba si lasa povestile. si i-am zis lui sw2mp pe steam ca eu ies ca a venit ala danutzZ si nu imi place sa joc cu pustanii cu gura mare, si a zis lasa wa stai. si din moment ce ai intrat tu mi s-a urat de cs si nu am jucat nik, si din cate tin minte erai sub mine =)). cand analizezi ceva analizeaza-te pe tine primul. inainte de a intra u am mai jucat cu 2 clanuri sau ce erau alea si eram cam primu :| dar a venit salosu de tine care ma enerveaza si nu stie decat sa se traga de sireturi cu mine. hai frate ne dam in talente la cs si avem viata de ratati? ia zii ce faci tu in afara csului. ce talente ascunse ai =)). lasa-ma tot ma freci cu csu tau ca la toamna esti cel mai tare. de la toamna nu ma mai vezi pe cs.u-s.ro decat din an in pasti pt ca o sa fiu iar in tudor si din tudor merge svul cu lag 400 ca e netu nasol. daca ma cauti la anu ma gasesti pe LAN in tudor admin pe T12. cucoane is admin in tudor =)) pe unu din cele mai tari sv-uri. acolo is toti zeii csului si tu ma iei cu clanul tau. Daca fac un clan si il iau pe Pardon, El Fenomeno, Chyu, Stix, sau Sync, sau Shoby sau D3m3ntu, sau Adyy, sau multi multi altii te lasi de cs te imbeti si arunci pcul pe geam. Cand intru pe cs.u-s.ro se goleste svul =)).
PS: ma scuzati de romane dar ma descarc sa nu ii dau ban lu asta care continua sa ma ia peste picior.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)