Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Comentarii despre campionat AICI !
#1
Comentarii despre campionat AICI !
#2
Succes tuturor echipelor. Fie ca cel mai bun sa castige. Forza Poli [Image: bandiera4.gif]
#3
dar ce ne facem ca nu au dat toti LIDERII DE CLAN (CL) idurile de mess/steam .....cum vorbim sa programam meciurile ?
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#4
Cei din clanu ohs si din u-s intrati pe id <!-- e --><a href="mailto:albertinho_vl@yahoo.com">albertinho_vl@yahoo.com</a><!-- e --> sau pe steam addicted_vl pentru a stabili data si ora cand vor aea loc meciurile ^^








* * * HackSide - Team * * *
#5
pyro am o intrebare.....suntem 4 echipe in grupe .....vad ca eu nu am decat cu 2 din ele meciuri .....nu jucam toate echipele din grupa intre noi ?
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#6
asa ar trebui, undeva s-a ivit o greseala
#7
piro reediteaza ca o sa te doara capul la cate egaluri o sa fie...o sa iasa scandal Smile)
#8
anu asta sa fiti cu ochii in 4 ....ca am echipa de echipa :X:X:X .....
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#9
safta Wrote:anu asta sa fiti cu ochii in 4 ....ca am echipa de echipa :X:X:X .....

ne vedem in semi-finale Tongue
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#10
succes tuturor
sper sa fie un campionat curat 8) ...si cel mai bun sa castige Smile
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#11
BAFTA all :*:*:* sper k aot sa castige Smile)
#12
nu nu...lasa playa...k stiu eu cum fac...am gandit bine treaba...o sa se puncteze k in deplasare si acasa (vor fi 3 victorii, 2,1 sau nici una...asha o sa se calculeze..so o sa se ia in considerare...si cine joaca aksa adik e clan 1 si cine e clan 2...pt k la fiecare grupa...va fi odata 1 echipa clan 1 si 1 clan2....ns dak ai intzeles da eu am totul scris intrun caietSmile)...mam organizat


si cu tragerile la sortz va fi asha:
conferintza clan leader clan1 si clan leader clan2 + eu

echipa care joaca 'acasa' adik clan1 imi zice un numar de la 1 la 4
hartzile vor fi numerotate aleator si lista o primeshte si clan leader clan2 k sa nu fie farmece peacolo
se alege 1 numar si se joaca harta respectiva care o fi...expl: 1.inferno, 2.nuke, 3.dust2, 4.train

PS: mie mereu imi place sa fac lucrurile complicat, imbarligat si sa fie totul la intamplare (random) k nimeni sa nu stie la ce sa se ashtepte


BAFTA ALL
#13
Bft all Wink o sa aveti nevoie Smile) !!!



Oricum campionatu' va fi castigat de original sau hackside Wink) ...



!!! HF & GL !!!



* * * HackSide - Team * * *


Care aveti clanu' pregatit si vreti sa facem niste meciuri inainte de campionat Smile add <!-- e --><a href="mailto:albertinho_vl@yahoo.com">albertinho_vl@yahoo.com</a><!-- e --> sau pe steam addicted_vl

:twisted:
#14
FaNNNaTiK Wrote:Bft all Wink o sa aveti nevoie Smile) !!!



Oricum campionatu' va fi castigat de original sau hackside Wink) ...



!!! HF & GL !!!



* * * HackSide - Team * * *



:twisted:

dak tu zici Smile .. bafta tuturor
#15
psyke ce sa mai zic m-a demoralizat fannatik .....se pare ca nu avem sanse =))).....doamnee ma face sa rad in hohote .....
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)