Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Clan GoL
#1
Name : GameOnline
Tag : GoL
Steam : On

Membri :
- GoL | ElemenT
- GoL | Mson
- GoL | Hyb
- GoL | Souledge
- GoL | GoZie
- GoL | DeluX
- GoL | WilL
- GoL | PoweR
#2
CLANUL GoL : NE RETRAGEM DE PE SERVER SI FORUM
#3
pierdere :|
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#4
nu suntem bineveniti pe server si forum .... Va doresc bFt la fraguri si bFt in viata ! ...... Va respect si v-am respectat pe toti in parte chiar daca nu am aratato noi clanul GoL nu tinem pica la nimeni .... bFt .... frumos server respect comunitatea u-s

A si inca ceva asa de ramas bun ......... noi nu suntem nici marutzu nici zuluda ..... eu sunt vecin cu zuluda si ceilalti din clan sunt mai departe de noi ..... serverul mi-a fost dat de zuluda si il cunosc foarte bine ..... nu are rost sa discut despre el ...... in fine ..... bFt in continuare ....
#5
ElemenT Wrote:nu suntem bineveniti pe server si forum .... Va doresc bFt la fraguri si bFt in viata ! ...... Va respect si v-am respectat pe toti in parte chiar daca nu am aratato noi clanul GoL nu tinem pica la nimeni .... bFt .... frumos server respect comunitatea u-s

A si inca ceva asa de ramas bun ......... noi nu suntem nici marutzu nici zuluda ..... eu sunt vecin cu zuluda si ceilalti din clan sunt mai departe de noi ..... serverul mi-a fost dat de zuluda si il cunosc foarte bine ..... nu are rost sa discut despre el ...... in fine ..... bFt in continuare ....
o veche vorba din popor zicea :"spune-mi cu cine te insotesti k sa-ti spun cine esti" SmileWink Bft
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)