Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cine joaca: clan vs clan ?
#1
Aici posteaza doar Clan Leaderi.

Cand va hotaratzi la o data knd sa jucatzi clan vs clan...din grupele la care atzi fost repartizatzi...postatzi aici:

Team: clan A vs clan B
Grupa: 1/2/3/4
YM: clan leader A si clan leader B

si facem conferintza pt a trage la sortz Harta si stabili ora si data

GOOD LUCK !
#2
nbk vs aot
e primul meci din grupa 1
eu si cu CL ul de la clanul nbk am decis ca sa jucam pe data de 01.10.2008 ora 21:00
astept un raspuns de la tine pyro pt a imi spune cand facem conferinta pt alegerea hartii .... ms
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#3
maine 2-10-2008

vR] vs bd ---de_inferno la ora 21:00



ps. daca se face lag peste 120! se rejoaca indiferend de scor!
#4
safta Wrote:nbk vs aot
e primul meci din grupa 1
eu si cu CL ul de la clanul nbk am decis ca sa jucam pe data de 01.10.2008 ora 21:00
astept un raspuns de la tine pyro pt a imi spune cand facem conferinta pt alegerea hartii .... ms

de asemenea acest meci se rejoaca 2/10/2008 ora 22:00...se va rejuca din cauza unui lag imens kre nea surprins in repriza 2...steam-uri cateau in prostie


bafta
#5
Mie inca nu-mi merge servarul si nici forumul...am probleme cik cu placa de retea...am schimbat macul placi dar tot nu merge si am observat k mai nou are si djbobo aceiasi problema...daca puteti amana cu vro 5-6 zile meciurile clanului meu ar fi perfect pana gasesc si yo o rezolvare!daca nu gasesc am sa las pe altcineva in locul meu cl Wink totusi care ma poate ajuta sa dea add la brazilyanu_no1!ms astept un raspuns pe steam sau pe mess daca s-ar putea amana
#6
ok gogu.asteptam Smile
poate duminica seara jucam.ca sambata si duminica dupa-amiaza 2 oameni din clan sunt plecati....si eu in weekend am 2 majorate vineri seara unu` si sambata altu`....deci weekend incarcat.sper duminica dupa-amiaza spre seara sa treaca mahmureala
Tongue
oricum...asteptam pana se rezolva problema
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#7
Fitzi atentzi la ce va zic...meciurile vor fi programate in zilele si orele acestea:

Luni-Joi (meciuri pot incepe de la ora 20:00 pana la ora 22:00) un meci nu poate dura mai mult de 45 de minute
Vineri-Sambata (meciurile pot incepe de la ora 19:00 vineri si 18:00 sambata...pana la ora 21:00)
Duminica (meciurile pot incepe de la ora 14:00 si pana la ora 21:00)

strict ce ma scris mai sus...ASTA SE RESPECTA...pt ka ceasta este programu meu !!! posibil sa fie si exceptzii da nu va bazatzi pe asta
#8
Acum k sa rezolvat problema cu servarul si forumul putem sa vedem si sa planificam meciurile Wink Ms pt cei care au rezolvat.Bft
#9
clan *SS*

va aranjeaza sambata la ora 19.00 sa jucam primul meci al grupei ?

sper sa nu intervina probleme dar jucatorilor din clanul meu le convine ora asta.jucam la 19.00 ca la 20.00 am majorat :wink: 8)
hev fan Smile
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#10
danutzZ Wrote:clan *SS*

va aranjeaza sambata la ora 19.00 sa jucam primul meci al grupei ?

sper sa nu intervina probleme dar jucatorilor din clanul meu le convine ora asta.jucam la 19.00 ca la 20.00 am majorat :wink: 8)
hev fan Smile

eu sambata nu pot...ii ziua prietenei mele...mutatzi pe duminica meciul..k sa pot juca si eu :>:>
sau jucatzi sambata si chematzi arbitrii...1 admin full(dj, mihai, playa) si 1 admin mare
eu nu voi fi
#11
meci kat vs aot duminica 05.10.2008 ora 17:00 ......asteptam arbitrii
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#12
PyR(o) Wrote:
danutzZ Wrote:clan *SS*

va aranjeaza sambata la ora 19.00 sa jucam primul meci al grupei ?

sper sa nu intervina probleme dar jucatorilor din clanul meu le convine ora asta.jucam la 19.00 ca la 20.00 am majorat :wink: 8)
hev fan Smile

eu sambata nu pot...ii ziua prietenei mele...mutatzi pe duminica meciul..k sa pot juca si eu :>:>
sau jucatzi sambata si chematzi arbitrii...1 admin full(dj, mihai, playa) si 1 admin mare
eu nu voi fi

hmmm
ok Evo o sa vedem cum rezolvam cu arbitrii.kestia e ca numai atunci pot ca in rest o sa fiu plecat.oricum vad eu.poate vb cu Dj si arbitreaza el Smile
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#13
Sambata nu pot nici yo :|:| e majoratul celui mai bun prieten al meu :| propun asa duminica la ora 21.00 de acord???
#14
G-o-G-u Wrote:Sambata nu pot nici yo :|:| e majoratul celui mai bun prieten al meu :| propun asa duminica la ora 21.00 de acord???

atunci pot si eu...ne trebe doar 2 arbitrii unu full si unu mare sau mic Tongue
#15
duminica nu pot ca se duc 3 oameni din clan la nush ce concert MTV Romania sau cv de genu . . . :| poate in cursu saptamanii...nu-i mare graba...poate o sa existe timp sa se joace si 2 meciuri intr-o zi...lasam celelalte ekipe sa joace si noi o sa vedem cand Smile
weekend placut la toate lumea Tongue
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)