Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chat
#1
:!:
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#2
eu zic ca o iasa egal cu cesena azi Big Grin
Reply
#3
maine e cesena

chiar si asa ..nu va iesi egal la udine cu cesena..stai tu chill
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#4
RZR Wrote:eu zic ca o iasa egal cu cesena azi Big Grin
exact aceeasi parere o am si eu Smile)
Reply
#5
de vreo 2-3 zile mi-a zis un amic ca la superbet la meciul Sheff.Wed. - West Ham cota la pauza/final 2/1 si 1/2 este @7. Ciudat , dar cred ca e o greseala ..


Attached Files
.png   superbet.png (Size: 14.86 KB / Downloads: 258)
Reply
#6
stiu ca voi jucati doar la bet365..voua nu va da bonusuri ?pt banii depusi sau numaru de pariuri ..etc ?ca asa auzisem ....se mai dau vouchere
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#7
ba da, de maxim 20 lei si asta o data la 6 luni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Reply
#8
Zuzu Wrote:de vreo 2-3 zile mi-a zis un amic ca la superbet la meciul Sheff.Wed. - West Ham cota la pauza/final 2/1 si 1/2 este @7. Ciudat , dar cred ca e o greseala ..

si eu zic ca e greseala.
Reply
#9
BogdaneL#B.u.T. Wrote:ba da, de maxim 20 lei si asta o data la 6 luni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


20 la astia ca tine , mie cate 50 de ron la 2 saptamani Smile)).
Ti-am mai zis... treci la betfair..
Valabil si pentru junkyard ..ca am vazut ca joci easy money si cote mici.
Reply
#10
VREAU SA VAD MAI MULTA ACTIUNE...MAI MULTA LUME CARE ISI FACE JURNAL DE PARIURI..CA IMI VINE GREU SA CRED CA DOAR 4 PARIEM AICI ..DIN TOT FORUMU...
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#11
Zuzu Wrote:
BogdaneL#B.u.T. Wrote:ba da, de maxim 20 lei si asta o data la 6 luni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


20 la astia ca tine , mie cate 50 de ron la 2 saptamani Smile)).
Ti-am mai zis... treci la betfair..
Valabil si pentru junkyard ..ca am vazut ca joci easy money si cote mici.
nu imi place platforma celor de la betfair ...
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#12
singuru avantaj e ca poti paria lay si back ...altceva nu prea vad sa ma atraga
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#13
pai avantaje ar fi:
- cote mai mari decat la orice casa de pariuri , cu mentiunea ca ei iti iau 5% din profit dar tot vin cotele mai mari. Ca un exemplu la un meci de tenis, intre 2 jucatori de aceasi valoare cotele sunt de 2 si 1.99 , deci aproape nimic nu " se pierde" , cum se intampla la celelalte case de pariuri.
- posibilitatea sa iti faci cota mai mare. De exemplu vrei sa bagi pe Valencia si are cota de 1.80 ... nu dai back direct si plusezi putin .. de exemplu iti pui cota la 1.83-1.84 si astepti pana vine careva sa iti plateasca
- posibilitatea sa castigi si sa faci profit pe un meci dinainte ca meciul sa inceapa facand trading. Faci destul de usor mai ales pe meciurile pe care pariaza juma de glob . De exemplu azi dimineata puteai prinde cota de 1.28 pe barca si puteai vinde inainte de meci cu 1,20-1,21 si diferenta dintre aia de 0,7-0,8 dintre cote era profitul tau
- poti vinde un meci cand vezi ca nu iti iasa. Exemplu bagi over 2,5 goluri si in minutu 70 e 0-0 si dai lay si iti recuperezi un procent din miza .
- nu esti limitat ca la alte case , banii in 2 zile intra pe card , nu am avut nici un fel de probleme cu ei

Ca dezavantaje: interfata asa mai batranicioasa si nu au unele ligi de 2 bani gen albania , bulgaria 2 etc si iti trebuie o perioada pana te familiarizezi cu lay/back , trading , experienta .. sunt sute de tutoriale despre betfair pe net

Am cont la aproape toate casele de pariuri , dar de betfair sunt cel mai multumit , dupa bet365 si william hill .
Reply
#14
barcelona ...o porcarie de echipa
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#15
ultima data in viata mea cand eu mai pariez pe Barcelona.
sa-mi bag pl in inima lor de ratati incompetenti!!!

Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)