Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cerere unban mOv =d
#1
am primit ban de la LoL pe motiv concret AIM Smile)
-am intrat cu silent aim deoarece aveam bacu a 2 a zi si nu ma puteam abtine sa nu intru pe server Smile) pare o nebunie da toti ma stiu d atata timp a fost doar de moment daca imi acordati inca o sansa de imi scoate banu ip`u este :
93.113.189.193 va multumesc .. ( mie dor d voi sa intru pe server :"> ) va rog dativa cu parerea toti adminii care ma stiu
i`m kido
#2
mai multi admini au avut bacul dar totusi nu au intrat cu cod.
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#3
Cum sa intri ma omule cu silent aim ? Ce exemplu dai tu jucatorilor intrand cu aim pe server ? Inseamna ca unii jucatori de pe u-s au dreptate atunci cand zic " domle vezi ca x y intra codati cand nu prea sunt admini pe server " . Sunt sigur ca nu e pentru prima oara cand folosesti silent aim Big Grin. Eu unul sunt pentru scoaterea adminului. Sincer nu il meriti . No offence !
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#4
clar ca sari din skema mov
#5
eu zic sa-i dam ban si pe forum!!!Nu meriti sa joci pe cs.u-s.ro.Cum poti sa faci o astfel de cerere!Oricum asta ca ai jucat doar atunci cu,cod nu o inghite nimeni!!Odata ce aveai codul in Pc e clar ca l-ai mai folosit!!Lasa-ne
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#6
Contra :roll:
#7
deja te-am scos din grupul adminilor, cred ca o sa urmeze sa iti sterg si contul si ban pe ip! :|
#8
nu`i nimic decizia care ati luat`o mi se pare una concreta si sincera va multumesc Big Grin
i`m kido
#9
Eu zic ca ar trebui sa apreciem sinceritatea si sa-i dam o a doua sansa, cu conditia sa nu mai intre cu coduri si la urmatoarea abatere sa ia ban direct pe forum si server. Sa nu uitam ca si alti fosti admini au fost prinsi cu cod si inca joaca linistiti pe server. Asteptam decizia finala a ownerilor.
#10
Zuzu Wrote:Eu zic ca ar trebui sa apreciem sinceritatea si sa-i dam o a doua sansa, cu conditia sa nu mai intre cu coduri si la urmatoarea abatere sa ia ban direct pe forum si server. Sa nu uitam ca si alti fosti admini au fost prinsi cu cod si inca joaca linistiti pe server. Asteptam decizia finala a ownerilor.

te-ai inmuiat zuzule :lol:
#11
playa Wrote:
Zuzu Wrote:Eu zic ca ar trebui sa apreciem sinceritatea si sa-i dam o a doua sansa, cu conditia sa nu mai intre cu coduri si la urmatoarea abatere sa ia ban direct pe forum si server. Sa nu uitam ca si alti fosti admini au fost prinsi cu cod si inca joaca linistiti pe server. Asteptam decizia finala a ownerilor.

te-ai inmuiat zuzule :lol:

nu , dar apreciez persoanele sincere, care au puterea de a recunoaste cand au gresit.
#12
playa lasa`mi id`u tau putzin sa iti explic 2 vb Big Grin
i`m kido
#13
mOv Wrote:playa lasa`mi id`u tau putzin sa iti explic 2 vb Big Grin

confidential! Exista private message pe forum (butonul PM)
#14
nu iti pot lasa fix tie "PM" dami add "k1dohell" please
i`m kido
#15
nu cred ca e prima oara cand intra cu cod.mai ales ca in trecut frecventa des "wallul"
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)