Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cerere admin mediu LondonezuL !!!
#1
Nume: Butnaru
Prenume:Adrian
Nick (actual si cu care ai mai jucat):LondonezuL;ChucK!
Timp de cand joc pe server: 1an si 8 luni !
Sustinut (propus ) de adminul :Verde si bineinteles de cei care dau pr0 !
Timp de cand joc CS: 3 ani jumatate
YM: <!-- e --><a href="mailto:morphine_Cashfull@yahoo.com">morphine_Cashfull@yahoo.com</a><!-- e -->
Oras: Roman
Varsta: 22
Nr. ore jucate : <!-- m --><a class="postlink" href="http://ban.u-s.ro/stats/index.php?q=LondonezuL&sort=skill&order=desc">http://ban.u-s.ro/stats/index.php?q=Lon ... order=desc</a><!-- m --> 588 ore !

Cer marirea adminului din cauza ca nu am acces la ban permanent deoarece m`am intalnit cu cazuri sa nu pot da ban mai mult de 1440 de min avand cod dar si steam si dupa cum stiti si a`ti amintit pe server sa nu mai dam destroy la cei cu steam si multe alte cazuri!!! Cred ca sunt destul de activ forum+server ,certuri sau neintelegeri cu ceilalti admini nu cred ca au fost si nici nu vor fi si sper ca sunt un ajutor pentru aceasta comunitate din care facem parte toti! Admin mare am mai avut stiu comenzi , am avut gradul de administrator ; fac aceasta cerere zic eu pentru ca am primit si acces la lista de unban ! Big Grin Va multumesc v`am cam plictisit :lol: bn nici nu m`am supara daca as primi admin full :lol: :lol: :lol: !!! Peace
#2
Intradevar, merita :mrgreen:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#3
Prunc fain ... mereu il gasesc la datorie Smile ..... iam dat si ban 1o min pt lag din greseala Smile si nu o rabufnit Smile i`am explicat si o intzeles din prima Big Grin ... ii un pruncutz muncitor ... Pro zic si eu
Un prieten rar trece .... tu nu`l observi macar ...
#4
Prea multe culori, nu vad de ce ti-ar trebui ban permanent, deci CONTRA.
#5
Cat timp ti-a luat sa faci cererea ? :lol: :lol: Nu am nimic cu tine nu ai nimic cu mine :lol: Nu zic ca nu meriti dar daca tu primesti vrea si X C V si poate mai vreau si eu 2 3 litere :lol: ca am si eu vechime si etc ! Hmm as propune ceva : Aia care au o varsta peste 21 de ani sa primeasca litere bineinteles cu o bogata activitate pe servar ( ore ) si forum.


Este o sugestie ! Pentru cererea ta eu iti dau PRO dar decizia finala.... :lol: :lol:
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
#6
Smile) ha dey pro aman2 (dey ,londonezu) eu nu am pretentii Big Grin wakkk nu stiiu daca ai dat vreun pro pana acum la cinevaSmile) aici tu esti cel dur ,sever:>:> Smile) lasa si pe altiiTongue
#7
eu zic k merita. Pro!
#8
usb Wrote:Smile) ha dey pro aman2 (dey ,londonezu) eu nu am pretentii Big Grin wakkk nu stiiu daca ai dat vreun pro pana acum la cinevaSmile) aici tu esti cel dur ,sever:>:> Smile) lasa si pe altiiTongue


Nu sunt nici rau ,sunt baiat bun, sunt deciziile si parerile mele care sunt de conjunctura pentru ca oricum playa ii va mari adminul,pentru ca nu tine cont de parerea mea(fara a ofensa pe cineva!.
#9
De ce sa tina cont de parerea ta? sunt 5 pro vs 1 contra, deci sa mareasca adminu la baiat, iar daca e bine binevoitor sa i dea admin mediu si lui dey, si el merita. Buna dimineata cs.u-s.ro Big Grin
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#10
PRO si din partea mea ... desi k sa primeasca cineva ban permanent este si un topic pentru asta daca imi aduc bine aminte ... eu unul nu vad rostul maririi de acces ... mie unu imi ajunge sa pot da ban si pt o zi
#11
dey1986 Wrote:Cat timp ti-a luat sa faci cererea ? :lol: :lol: Nu am nimic cu tine nu ai nimic cu mine :lol: Nu zic ca nu meriti dar daca tu primesti vrea si X C V si poate mai vreau si eu 2 3 litere :lol: ca am si eu vechime si etc ! Hmm as propune ceva : Aia care au o varsta peste 21 de ani sa primeasca litere bineinteles cu o bogata activitate pe servar ( ore ) si forum.


Este o sugestie ! Pentru cererea ta eu iti dau PRO dar decizia finala.... :lol: :lol:

Da ce suntem la grupa mica aici? Primeste admin, sau marire de admin cine merita! Pe tine rar te vad pe server, pe londonezul il vad des!
#12
Buna dimineata, concluzia, maritii adminul

Topic closed.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)