Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cerere admin Manutza.
#16
Hai să nu mai fim asa ranchinoşi , omu merită admin e mai vechi ca mine , e haios, e de treabă, nu face probleme, De parcă daţi voi adminele de la voi din buzunar, da mno !Smile
#17
xenofobie! Smile) trebuie sa fii prieten cu mai marii serverului pentru admin ... nu conteaza parerea celor multi!
#18
k.4.k.4. Wrote:momentand ai cam putine ore , pt slot ai pro , dupa ce o sa ai macar 100 h ai pro si pentru admin. Cu toate ca nu mar deranja sa iti dea admin de acum ca nu prea sunt admini ziua pe server intre orele 11-00 , 16-00 .
*Manutza* Wrote:xenofobie! Smile) trebuie sa fii prieten cu mai marii serverului pentru admin ... nu conteaza parerea celor multi!

eu revin cu un mare CONTRA regulile sunt regli nu ai steam nu o sa primesti nici slot nici admin , vino cu un steam si o sa primesti si slot si admin , si nu trebuie sa fii prieten cu mai marii serverului pt admin .

ps : pe mine nu ma cunostea nimeni cand mia dat steam , slot , si admin , iar acum unii tintre ei ma cunosc

BAFTA !!!
#19
Smile))) JaMMin are mare influenta asupra voastra!
retrag cerere de admin, revin cu slot si ATAT! cineva joaca cu nick-ul meu...
daca nu se poate asta e!
Sanatate!
#20
NU mai comentez nimic, e gravă treaba.


tc!
#21
Mi-am spus parerea eu, si anume "contra". Eu am dat contra pt ca te stiu iute de gura si pentru ca tu si cu Bofanel la un moment dat v-ati bagat ceva in el server. Iar acum devii din nou irascibil si deja nu imi place.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)