Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cerere Slot / dundi
#1
1.Cobuleanu
2.Vladut
3.18 ( in momentul cererii (6.10.2010))

4.Iasi, Clopotari
5. 0765.737.331
6.19208012
7. Am ip dinamic, nu are rost sa pun IP-ul. [ din clasa: 79.112.*.* ]
8.RDS&RCS
9.steam id : sy_snakey

10.user : dundi

11.parola : [privata]
12. <!-- e --><a href="mailto:vlady_2023@yahoo.com">vlady_2023@yahoo.com</a><!-- e -->

Motiv: Doresc slot pentru a putea intra pe server cand serveru e full ( foarte des in ultima perioada ) si pentru a fi scutit de nervii care mii fac cand nu pot intra din cauza populatiei pe server.
PS: Va rog trimiteti un mail sau add pe mess cand mi-a fost aprobata cererea.

CU respect, dundi.
Va multumesc anticipat!
#2
daca ai steam is pro
#3
<!-- m --><a class="postlink" href="http://cs.u-s.ro/stats/player.php?id=339">http://cs.u-s.ro/stats/player.php?id=339</a><!-- m -->

13 ore ai jucat , pro


Le: zuzu ,steam'u nu e crackuit.. am incercat euBig Grin
#4
ai ore putine , din cate vad in statistici intri destul de rar , cand nu sunt admini iti faci de cap , in banlist apari ca ai fost banat pentru aim si ai mai jucat si cu alte nume pe care ai fost banat , daca iei slay pentru camp sau ca nu pui bomba incepi cu texte gen "admin suferi" etc , motivul pentru care vrei slot e vrajeala pentru ca serverul in ultima saptamana nu a fost full mai mult de o ora sau 2 ( poti verifica dand click pe semnatura mea sau intri pe <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.gametracker.com">www.gametracker.com</a><!-- w --> si cauti serverul ) , steamul nu am de unde sa stiu ca e al tau sau ca e doar un steam crackuit cum are cam jumatate de server, in concluzie eu sunt contra .
#5
contra,pam pam
#6
eu unu consider ca v-ati bagat total aiurea aici la topicul asta:| joc zi de zi cu el si va treziti sa va dati voi cu parerea... cel putin tu wakkk ar trebui sa te abtii


Omul vrea slot nu admin
#7
Deci, nu am doar 13 ore jucate, am peste 100 doar ca am mai jucat si cu alte nicku-uri, plus altii au jucat si cu numele meu, iar eu miam schimbat numele pentru ca mai faceam pleasca cu lumea, am avut nume de vedete, nume cu tag de scoala, ba de clan ba etc. si unele dintre ele de ex: vladut e un nume comun, si bnineles ca a mai folosit si altcineva acest nume ( nu ma refer exact la asta am dat un exemplu ) si ip-ul poate fi asemanator, fiind dinamic si toti de pe rds il pot avea.
In al doi`lea rand, pentru cei care au zis ca nu am steam ( zuzu ) si restu sau ca am unu crakuit, va zic:
Steamnu care il am, e de la cumnatu meu care nu mai joaca cs decat forte rar, steam care l-a cumparat el acum doi ani, iar in prezent stam in aceeasi casa si mi l-a dat mie de tot .
Si daca tot nu credeti, a intrat el pe mailul care l-a cumparat si va dau paste aici de la mail Tongue
-----------------------------------------------
de la <!-- e --><a href="mailtoConfusedervice@paypal.com">service@paypal.com</a><!-- e --> <service@paypal.com>
către ON****I GEORGE-FLORIN <shaniea2023@gmail.com>

data 26 mai 2008, 14:39
subiect Receipt for Your Payment to Valve Corp.
trimis de paypal.com
semnat de paypal.com
Imaginile de la această persoană sunt întotdeauna afişate. Nu le mai afişa de acum înainte.
ascunde detaliile 26.05.2008






Dear ON*****I GEORGE-FLORIN,

This email confirms that you have paid Valve Corp. (<!-- e --><a href="mailto:paypalsupport@valvesoftware.com">paypalsupport@valvesoftware.com</a><!-- e -->) $11.89 USD using PayPal.

This credit card transaction will appear on your bill as "PAYPAL *STEAM GAMES".
------------------------------------------------------------------------------
OK? iar pentru cei ce nu stiu ce e ala PayPal e modalitate de plata online. In caz ca nu credeti nici acum, trimiteti un mail la <!-- e --><a href="mailtoConfusedhaniea2023@gmail.com">shaniea2023@gmail.com</a><!-- e --> si am sa va raspund si va zic ca sunt dundi, sa vedeti ca e mailul cumnatului meu si paypalul.
Am cenzurat numele intreg pentru ca nu vrea sa ii stie tot site-ul numele adevarat.
Ok? Si plus, vroiam un slot nu altceva... daca va pica mana ca stiti ca am eu slot si nu puteti de mine.. nah ce sa fac. Ah, inca ceva: Vreau slot doar pe steam, asta ca sa nu mai ziceti ca sunt codat cand se intampla sa iau 2 de odata cu sniperu ca is unu in spatele celuilalt, sau ca am wall cand eu il aud in casti. ok?
Sper ca ati inteles, si nu e nici un capat de lume daca primesc un slot, si nici nu o luati in nume de rau, am vrut cu acest post sa ma fac inteles.
Multumesc, dundi
#8
eu unul ii dau pro.il stiu si personal eu un baiat chiar de treaba si a jucat des pe server.
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#9
Stai sa inteleg! Tot ce apare in banlist cu numele tau , toate momentele cand intram undercover pe server si iti faceai de cap pentru ca nu erau admini si dupa ce ma bagam pe admin erai cuminte , toate fazele alea cand luai slay si incepeai cu "admini suferinzi" .. ala nu erai tu asai? Dar in schimb eu trebuie sa te cred pe cuvand ca desi ai doar 13 ore , tu practic ai peste 100 de ore jucate cu 100 de nick-uri ? Si stai linistit ca atat ma intereseaza daca o sa iei slot sau nu , cat ma intereseaza daca ploua acuma in bucuresti. Fiecare admin are dreptul sa isi dea cu parerea si eu mi-am dat cu parerea , asta nu inseamna neaparat ca nu iei slot , decizia finala e a ownerilor si nu a adminilor care isi dau cu parerea , asa ca stai relax si asteapta decizia unui owner. OK? Smile) bafta.

@burlakule
fiecare admin are dreptul sa isi dea cu parerea la cererile de slot/admin.
#10
da-mi add la steam ionutdjlivanu
#11
cei asa greu sa iti dai seama daca un steam e crackuit ? pui status in consola ... daca contu lui e peste 45-50 de milioane e crackuit ! GL
#12
DA sau NU la cerere?
Va rog un raspuns (de la cel are care puterea de decizie ) dupa care inchideti threat`u.
Multumesc!
#13
Acum il vad pe server des si nu cauzeaza probleme, deci sustin :mrgreen:
#14
cerere admisa slot


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)