Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cerere Slot
#1
nume: ingeras
prenume: cristian
nick (actual si cu care ai mai jucat): InGeRaS
playeri adusi pe server (minim 3 obligatoriu) (nick): nici'unul
timp de cand joc pe server: joc pe acest server de cand am auzit de el
sustinut de adminul (obligatoriu) : toti
timp de cand joc CS: 3 ani
YM: crystyan_nick93
ip:- 109.101.1.76
oras: slatina
varsta: 19
steam id: crystyan_nick
#2
chiar,de cand ai auzit de server??

contra
#3
salut, esti acelasi cu "ingerasu-l" sau nu?

- deci daca nu esti aceiasi persoana, ai nevoie de cateva ore, un minim de 15 ore tinand cont ca ai steam(id meu este gh0st2007 poti sa-mi dai add la steam).
- de ce 15 ore? - consideram ca ne putem face o idee despre tine ca jucator si ca individ.
- chiar daca cs.u-s.ro este unul din cele mai puternice servere din Romania, pe acest server joaca prieteni, cunoscuti si prieteni ai cunoscutilor
- multumesc pentru inceput, ca ai avut bunavointa sa te alaturi pe forum; odata cu intrarea pe forum sunt convins ca vei avea parte numai de bine.
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#4
men io joc de mult timp pe svr asta am jucat cu valve mult timp de cand mi-a zis vartul meu de server si mi-am recuperat steamul ca mi-a fost spart si mam gandit ca pot face si eu o mica cerere de slot ... ap am jucat pe svr asta si cu nick: ingerasu-L , dar de mult timp joc cu user: InGeRaS ......... si pentru toti playerii care is booti si nu ma stiu joc de ceva vreme pe acest svr de cs........... acum daca fondatorul serverului stie userul meu bine daca nu bft voua .
#5
Daca zici ca esti fostul ingerasu-l atunci vei primi slot cu siguranta. tine aproape!
#6
ce sa trag in teapa ma io oricum nu am ip static daia zici uh nu am ip static ca si tine la mn se schimba ip-ul oricum booti sunt booti nu ai ce sa le ceri io joc pe svr asta mereu dar nu ai ce sa le zici la booti
#7
steam=pro de la mine team vazut pe sv des
#8
Salut, din ce citesc eu din u-s/stats nu esti acelasi cu ingerasu-l, deci ai acumulat doar 2 ore de joc cu ip-ul care l-ai postat si steam-id-ul tau. Acel ingerasu-l are alt steam si alte ip-uri si povestea continua. Deci in concluzie dupa ce faci orele necesare trimite un pm unui administrator pentru slot. Seara faina.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)