Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cerere Admin !
#1
Nume : Popovici
Prenume : Alexandru
Nick : Blaq
Playeri adusi pe server : S.Coartza + 4,5 colegi
Sustinut de adminul : Cei care vor da PRO !
Y!M : <!-- e --><a href="mailtoConfusedtr8_my_way94@yahoo.com">str8_my_way94@yahoo.com</a><!-- e -->
IP : 95.77.215.234
Oras : Botosani
Varsta : 18
Steam ID : ciosmy

[Image: orejucatepeserveru-s.jpg]
Plus orele de acum si orele inainte de a se reseta player stats .. in total vreo 800 !

Am revenit pe server si observ ca putini admini intra sa se ocupe si plus de asta de cand am revenit am intalnit niste situatii urate ( in legatura cu niste codati ) . Cei care mi`au fost prieteni si`mi sunt si acum stiu prea bine cum adminez si Administratorii serverului stiu prea bine ca niciodata n`am avut probleme si n`am facut lucruri de capul meu sau fara sa cuget . Vreau sa`mi fac treaba ca si pana acum (la fel de bine) sau poate mult mai bine decat acum .

Nu pot sa stau cu mainile in san !

Multumesc , Blaq !
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
#2
pro!
#3
PRO
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
#4
PRO Smile
Un prieten rar trece .... tu nu`l observi macar ...
#5
Pro!
#6
hahaa, noroc de discurs, pro şi eu
#7
Ai si de la mine un PRO , spor la adminat

Bafta !!!!!!!!
#8
hai playa, zuzu dati admin la omu asta?..
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#9
dam dam! Cum ramane cu sufletzel?
#10
da cand ai facut printu ala ?

acolo arata asa Last SEEN 29.01.2011

ne minti ?
#11
smantanosu Wrote:da cand ai facut printu ala ?

acolo arata asa Last SEEN 29.01.2011

ne minti ?
Tocmai ai o problema acum Blaq! Ne dai o explicatie logica si curata legat de acel print si trecem cu vederea! Admin ai deja!
#12
ce vrajeala pe el, sa i se taie capul.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#13
Toata faza sta in felul urmator : Nu pot sa stau fara admin cand vad ca nimeni nu intra si nu se ocupa de codati sau de harti
Am postat acea poza sa vedeti ca am avut activitate si din partea mea nu este nici o problema
Scrie destul de explicit mai sus (400 facute dupa un reset .. si inainte mai aveam vreo 300 si ceva) actual 30 de ore
Orele la mine vin pe banda rulanda ca eu din 25 in 25 de minute eu tot intru pe server ..

Faceti cum stiti , eu imi stiu puterile !
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
#14
Blaq Wrote:Toata faza sta in felul urmator : Nu pot sa stau fara admin cand vad ca nimeni nu intra si nu se ocupa de codati sau de harti
Am postat acea poza sa vedeti ca am avut activitate si din partea mea nu este nici o problema
Scrie destul de explicit mai sus (400 facute dupa un reset .. si inainte mai aveam vreo 300 si ceva) actual 30 de ore
Orele la mine vin pe banda rulanda ca eu din 25 in 25 de minute eu tot intru pe server ..

Faceti cum stiti , eu imi stiu puterile !

era mai simplu dacă n-o ardeai aşa, acu eu zic , sa-ţi suspendăm adminu,şi după ce faci orele, ţi-l vom da!Smile

playa restu voi ce ziceţi?
#15
Total de acord !
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)