Poll: Ce urashti mai mult?!?!?!?!
You do not have permission to vote in this poll.
Rock
20.00%
6 20.00%
Manele
20.00%
6 20.00%
Teme
10.00%
3 10.00%
Critici
0%
0 0%
Fete urate
20.00%
6 20.00%
Blonde!!!=))
3.33%
1 3.33%
Politzishti comunitar Big Grin
23.33%
7 23.33%
Sa ma spal
3.33%
1 3.33%
Total 30 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ce urashti mai mult?!?!?!?!
#1
Ce urashti mai mult?!?!?!?!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
#2
politisti comunitari
#3
la fel si eu politisti comunitari, dar cred ca cu 120 % mai mult ca voi !
#4
mno fete urate CATEGORIC



dc nai trecut mai bn >cenzurat< :lol:
#5
dj Wrote:la fel si eu politisti comunitari, dar cred ca cu 120 % mai mult ca voi !

nee....nu cred k mai mult k mineSmile))

eu am luat amenzi de la ei pt k ma dadeam cu bicicleta pe trotuar, park, patinuar=)), printre blocuri, etc etc


si cum eu sunt biker inraitSmile)...am fost prins de ff multe ori si totzi bikerii din deva urasc comunitarii le zicem 'comunishti' =))....canii cominutari etc=)))

am strans un set imens de foi cu amenzi si avertizmenta si am fost de destule ori prin tribunele contestand amenzile lor nefondate Big GrinBig Grin.....

decu they SUCK....da tot uras mai multe 'fetele urate'/////...mai aleas alea care se mai si cred :roll: :roll: :roll:
#6
EU am pus manele...dar la fel ca si voi am o boala pe politistii comunitari.Mi'au dat o amenda acum 2 ani de zile,n'am platit evident.Si m'ia venit zilele trecute amenda de 1 milion Smile).Dupa 2 ani de zile.
#7
bv pyro esti deal meu cu fetele .. Smile)
#8
va rog fumos nu va permiteti prea multe
#9
teme am pus :-"..

PS: intrebatil pe oKe nu mi-am facut o tema de anu trecut :lol:
#10
yo anu asta la sc am scris aksa doar 3 teme si alea au fost la romana restu nu miam mai scris :oops:
#11
nu e scoala de mn Sad
#12
nui bai dmx...te duci la faculta la intensiv tarnacop poate si limba a 2-a lopata-harletz Wink
#13
pyro nu e sc de mn da nam ramas la nimic Wink)


si yo o sa ma duc la liceul sportiv deoarece le km am cu fotbalu`



si oricum nu o sa ajung in nici un caz la sapa tarnacop si harletz cum spui u :wink:
#14
Era vorba de cu totul altceva...nu despre ce teme faceti voi la scoala,la religie sau mai stiu eu ce materie.
#15
asai Big Grin..


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)