Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cazare pt me in iasi??
#16
pai ma dak nu .....care stati la casa ca imi iau un cort ....care ma cazeaza in curte macar ....pe langa caine pe undeva un loc mic asa 2 pe 2 metri
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#17
curent si net de unde?Smile) acoloSmile)...yo ma cazez la codyk...pat cald cu 2 fete in el :X:X....net si curent pt cs
vis Wink)
#18
EvolvE^ Wrote:curent si net de unde?Smile) acoloSmile)...yo ma cazez la codyk...pat cald cu 2 fete in el :X:X....net si curent pt cs
vis Wink)
u vii la iasi sa joci cs?? :-??:-??:-?? lasa cs ia-ti o vacanta Smile)
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#19
:lol: Ce sa faceti ma cu pc-urile?Daca veniti o sa fim prin oras toata ziua.Noaptea la o sala sau la agatatat tinere domnisoare.Stiu un pub unde putem sta linistiti cu o bere la povesti sau sa jucam carti.Sunt atatea de facut in iasi si tu vrei sa joci cs? :lol: .Considerati ca aia e vacanta voastra mai bine.
#20
Sido Wrote::lol: Ce sa faceti ma cu pc-urile?Daca veniti o sa fim prin oras toata ziua.Noaptea la o sala sau la agatatat tinere domnisoare.Stiu un pub unde putem sta linistiti cu o bere la povesti sau sa jucam carti.Sunt atatea de facut in iasi si tu vrei sa joci cs? :lol: .Considerati ca aia e vacanta voastra mai bine.

sido glumeam iti dai seama....... ca dak vin atatia km nu vin pt un amarat de joc .....vreau sa va cunosc pe toti de la a la z ....deci dak tot vin cu evo atata drum as vrea sa faceti posibilul toti adminii sa veniti sa ne intalnim.....atunci se va vedea care este intradevar un om deosebit....bafta all
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#21
oricand Big Grin
#22
safta Wrote:
Sido Wrote::lol: Ce sa faceti ma cu pc-urile?Daca veniti o sa fim prin oras toata ziua.Noaptea la o sala sau la agatatat tinere domnisoare.Stiu un pub unde putem sta linistiti cu o bere la povesti sau sa jucam carti.Sunt atatea de facut in iasi si tu vrei sa joci cs? :lol: .Considerati ca aia e vacanta voastra mai bine.

sido glumeam iti dai seama....... ca dak vin atatia km nu vin pt un amarat de joc .....vreau sa va cunosc pe toti de la a la z ....deci dak tot vin cu evo atata drum as vrea sa faceti posibilul toti adminii sa veniti sa ne intalnim.....atunci se va vedea care este intradevar un om deosebit....bafta all

sa speram ca va trece cu bine bacu la mate...si tragem o bauta cand veniti...vai vai..
dar regula nr 1 :
- NU amestecati 4 bauturi diferite ca sa ajungeti singuri acasa
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#23
Eu pot 5Big Grin.Mi'am dat seama ca glumeau.Eu am dat alternative.Adica...chiar avem ce face in Iasi. Smile>-
#24
stiti voi vorba aia "Nu fa planul ca tiganul" :lol: sau "Socoteala de acasa nu se potriveste cu cea din targ" :lol: sa ajungem sanatosi pana atunci :mrgreen:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#25
clar
codyk sa fie Smile) si fara prietenSmile)
dak nu si alte fete is bune da vezi k eu is pretentios :>:>Smile)


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)