Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cazare pt me in iasi??
#1
reBig Grin...v-am promis k o sa vin in iasi sa ma intal cu voi...comunitatea u-s
vin cu mashina nui problema...da dak tot vin nu as sta numa cateva ore...ash venit pt 1 zi 2 k totushi is 500 de Km
banii ii am stranshi...etc...dupa bac...pe la inceputu lui iulie ash vrea sa vin

ma poate cumva cineva caza pt 1-2 noptzi?...k va platesc tot...cazarea...mankre imi cumpar singur k is mofturos
sa am undeva sa dorm...k poate dak dorm in mashina ma ia politzia noapteaSmile)...de aia zicWink)
banii nu sunt o problema kt ceretziWink)...da nu bagatzi dealea...scor Dubai conditii hotel de 2 stele jumateSmile), rezonabil

se ofera cineva?Wink)
eu mam gand la cn ash vrea sa stau :-"...da poate nu ma primeshteSmile)

deci...astept cevaWink) invitatziiWink)
cat mai multe sa am de unde alege;x

bafta
#2
daca nu gasesti in iasi te invit la mine 60 km de iasi mancare,cazare gratis Wink ma anunti daca nu gasesti in iasi Tongue Bft
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#3
daca o sa mai fie caminul deschis te primesc evolve....daca nu...no sa am nici pt mine cazare in iasi Smile)
#4
te cazez la mineBig Grin 40 km de Iasi Big Grin...30 de min mers cu masina Tongue (Raducaneni Style) Wink)
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#5
evo as vrea sa iei in serios faptul ca vreau sa vin si eu la vara cu u .....dak se poate bine inteles......detaliile le vorbim mai pe atunci cand so apropia vremea
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#6
evo te pot caza la mine Big Grin
e adevarat e cam departe.. dar ai cazare buna :d
#7
safta Wrote:evo as vrea sa iei in serios faptul ca vreau sa vin si eu la vara cu u .....dak se poate bine inteles......detaliile le vorbim mai pe atunci cand so apropia vremea

asta si speram Big Grin...si mio zis dj k dak vreti sa veniti...dupa pashti sar putea sa faca serveru steam only si dak va luati steam va da admin la toti kre vreti...adminii din AOT ma refer

pai normal k te iau....;x....placerea mea...poate sa vina si manutza dak vrea
cu kt mai multzi cu atat mai mok pt mine motorinaSmile))

va iau pe care vreti cu cea mai mare placere
adminii kre stau pe ruta Deva - Iasi va iau in limita locurilor...adik +4 (bofa vine deja deci mai sunt 3 locuri) iau si mai multi dak va simtiti in stare sa stati in porbagaj

bafta
#8
ce masina ai cu ce motorizare evo? ca putem sa mergem si cu a mea consum mai mic ....oricum dak o schimb si imi iau ceva klumea vreau sa mergem cu a mea ....bine oricum vorbim ca mai e pana atunci .....faptul e ca vreau sa merg sigur .....sa vezi ce frumos o sa fie si pe drum( mai imi amintesc ca miai dat un gag ne mai batem) o sa fie super ok
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#9
modeo 2006 2.0 TDCI 5-6/100...nai shanse mai micSmile) eventual dak ai smart Smile)
important ii sa ajungem acolo, cum nu conteaza...si cu salvarea ii bn sau cu polititzia

eu cazare am asigurata la dj 100% da eu vreau cazare la bogdanel#but k o zis sorasa adik Codyk, k ma lasa sa dorm cu eaSmile)
ii dau o damingeana de ce vrea el + bani pt cazare Smile) la bogda...ne intzelegem noiSmile) sperSmile)

bafta
#10
si mie imi intinzi scaunele de la ford si fac fordmotel ? dak u dormi la dj Smile) ....nu ma duc io si stau intrun bar pana dimiineata .....abea astept sa facem chestia :X:X:X
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#11
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



VA ASTEPTAM PE TOTI CARE VRETI SA VENITI
#12
O grasoniera in Iasi,conditii ft bune e 1 mil pe noapte.
#13
Sido Wrote:O grasoniera in Iasi,conditii ft bune e 1 mil pe noapte.
e bine pretul ....dar dak vin cu evo ne trebuie si 2 calculatoare in garsoniera Sad
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#14
safta Wrote:
Sido Wrote:O grasoniera in Iasi,conditii ft bune e 1 mil pe noapte.
e bine pretul ....dar dak vin cu evo ne trebuie si 2 calculatoare in garsoniera Sad

da jacuzzi si cu vreo fata care-ti tine de urat nu vrei? Sad
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#15
pai eu knd vin vin cu Laptopu CLAR...router si cabluri...dak stau la codyk am sigur net...dak stau la jst iara am sigur net...si la dj la fel...vedem noi bofa la cine ne lipimSmile)...eu crek o sa stau la jsT dak nu iasa nimik cu codyk pana la varaSmile)....si ne paranghelim Smile)...si oriqm...la 2-3 ore dormite noaptea...in rest o sa fim tot impreuna prin orash


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)