Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CUm ati descoperit k exista sv cs.u-s.ro
#16
cand mergeam la sala parca mi-a dat o data serverul ikks si cand mi-am pus net am inceput sa joc mai des
#17
din intamplare .. cred ca e singurul server care pe hartile de awp_ nu am luat ban.
#18
Zuzu Wrote:din intamplare .. cred ca e singurul server care pe hartile de awp_ nu am luat ban.
in plus mi-ai dat mie Smile)
#19
*A.O.T Manutza* Wrote:
Zuzu Wrote:din intamplare .. cred ca e singurul server care pe hartile de awp_ nu am luat ban.
in plus mi-ai dat mie Smile)

poate era dragomir cu numele tau!
#20
nup ... mai demult.
#21
chiar undei x-tro gogu :?


dc nu mai joak pe srv :lol:
#22
Smile un coleg de clasa vine a 2 a zi la scoala cu okii cat cepele...si-l intreb "ce ai patsit way?ce-i cu okii astia?"si mi-a zis ca a jucat cs pe US Smile pana la ora 4
"cat stil,cata inteligenta,ce atitudine,cata puritate.....am vb destul despre mine u ce mai faci.....=))"
#23
Fratemiu e acasa Smile nul mai pasioneaza cs Smile acuma la el lineage e la putere naspa Tongue
#24
pai fratemi-o juca pe server si m-am gandit ia sa vad ce face si l-am vazut ca juca pe u-s si de atunci am jucat si eu
#25
ShIcAlAca' Wrote:pai fratemi-o juca pe server si m-am gandit ia sa vad ce face si l-am vazut ca juca pe u-s si de atunci am jucat si eu

de atunci de cand ?......o saptamana ?.....nu prea te-am vazut pe server
#26
safta Wrote:
ShIcAlAca' Wrote:pai fratemi-o juca pe server si m-am gandit ia sa vad ce face si l-am vazut ca juca pe u-s si de atunci am jucat si eu

de atunci de cand ?......o saptamana ?.....nu prea te-am vazut pe server
joaca de mult pe sv Smile garantez yo Wink
#27
dak zici u ......in fine dar tot nu l-am vazut
#28
de la ikks
#29
mie mia zis eXe de sv
#30
Pe la scoala am aflat de el,dar in acea vreme acu 1 an jum cred parca tin minte ca batea vantu pe serv si am inceput sa intru zilnic ,dar inainte de a juca trimiteam pe mess adresa CS.u-s.RO :XBig Grin...


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)