Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bani pe net !!!
#16
acum 3-4 ani :lol: :lol: eram si eu cu bux Smile) da` m`am lasat ca mi se parea stupidBig Grin
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
Reply
#17
eu abia am inceput Smile)) :>

am 0,120 $
Reply
#18
ala micu Wrote:playa tu esti in aceeasi situatie ca si burlaku doar ca esti mai istet si faci mici combinatii .... dar de angajare nu mai zic ... ca tii frica ca nu ai cum sa te tii de facultate asa c va rog frumos nu mai comentati la adresa mea

FIECARE SE DESCURCA CUM POATE !!!!


esti asa de p.r.o.s.t. laur ca nu stii ca am contract semnat cu facultatea in care este prevazut ca nu am voie sa lucrez in alta parte decat la ei, si salariul (bursa) pe care o primesc e de 500 Euro/luna (oare de unde am avut bani de masina). Combinatiile care le fac nu le fac pentru bani, ci pentru bunastarea mea, mai fac un upgrade, un tel, o chestie.....vezi ca iti ploua in gura!
Reply
#19
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#20
Nu inteleg de ce va certati....pai fiecare face ce combinatii vrea....pe mine personal nu ma incanta bux asta....dar nu il jignesc laur... :lol:
Va dati seama....daca razer isi face plinu la masina cu oxbux.....ce ar putea iesi daca l-am ajuta toti din comunitate pe razerica si pe laurentzii?S-a gandit cineva la asta?
In fine:Toate cele bune
Reply
#21
cu ce anume sa ajuti/.?
Reply
#22
inregistrandu-va pe site cu numele nostru la referrerWink
Reply
#23
frumos playa Smile) esti idolu meuSmile)
Reply
#24
Frumos tare playa , una sa faci bani cu cap si una pe net, laur de unde sa inteleaga daca are asa multe clase.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#25
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.onbux.com/?r=paullik1234">http://www.onbux.com/?r=paullik1234</a><!-- m --> dac aveti timp liber si vreti sa ma ajutati...
va multumesc Big Grin
Reply
#26
playa Wrote:
ala micu Wrote:playa tu esti in aceeasi situatie ca si burlaku doar ca esti mai istet si faci mici combinatii .... dar de angajare nu mai zic ... ca tii frica ca nu ai cum sa te tii de facultate asa c va rog frumos nu mai comentati la adresa mea

FIECARE SE DESCURCA CUM POATE !!!!


esti asa de p.r.o.s.t. laur ca nu stii ca am contract semnat cu facultatea in care este prevazut ca nu am voie sa lucrez in alta parte decat la ei, si salariul (bursa) pe care o primesc e de 500 Euro/luna (oare de unde am avut bani de masina). Combinatiile care le fac nu le fac pentru bani, ci pentru bunastarea mea, mai fac un upgrade, un tel, o chestie.....vezi ca iti ploua in gura!


Mare om playa asta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Ba fiecare face ce vrea da na :-?? daca vrei sa scoti bani de pe net ,tre' sa bagi bani pe net ceea ce romanu nostru nu prea baga !
Reply
#27
eu zic sa facem asa: eu iau un ciocan si o bucata de fier si laur isi ia tastatura si un link pe net. Pun pariu ca intro luna fac mai multi bani cu ciocanu decat laur cu linkul lui! Cate ore pe zi pierzi la pc si incerci sa castigi un cent si parintii platesc pe urma 10 centi pe curentu care la consumat pc-ul mai bine stingi pc-ul si ceri la parinti banii de curent :lol: macar asa nu mai faci nici cosuri in fata monitorului! :lol:
Reply
#28
playa e moneymaker ! ia lasa`l in desert cu o sticla de apa si niste mancare :lol: :lol: sa vezi cum face bani $_$
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
Reply
#29
pot sa zic ca si eu am facut bani pe internet ... la poker Smile))))
Reply
#30
@lol:f tare dap intr-adevar de pe net jucand poker chiar poti sa scoti bani frumuseiSmile

legat de chestia de care se discuta aici mie unu mi se pare prea mare bataie de cap si timp pierdut pentru sume infime

@intense energy: daca il lasi pe playa in desert cu o sticla de apa si putia mancare eu unu fac pariu cu tine pe cat vrei ca playa nu o sa se gandeasca cum sa faca bani ci cum sa gaseasca mai multa apa si mancare initial.poate doar mai apoi sa se gandeasca si cum sa faca niste $ Smile)Tongue
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)