Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BLACK OPS 2
#1
Deci am descarcat jocu asta de pe filelist, am incercat in toate modurile sa il fac sa mearga, pe calc de acasa am facut update la placa video, directx, aplicat updateurile 1 si 2, nik. pe asta de la iasi la fel, nik. mai nou i-am luat babacului un lenovo cu i5 si gt630m, am incercat si pe asta, nu vrea.

a reusit careva sa il faca sa mearga. daca da, bagati aici ca ma dispera jocu asta.

ori daca il careva cumparat pe steam si e binevoitor sa imi dea id sa ma joc story-line o noapte, sa vad cum e. doar asta ma intereseaza. nam eu treaba cu multiplayer-ul Big Grin
Reply
#2
nu are nimeni call of duty black ops 2 pe steam? Sad

eu am incercat din nou cu noua placa video (msi hawk 7870) imi intra in joc, insa imi da crash de la prima misiune(e bug-uit tare).
Reply
#3
nu am instalat black ops 2 niciodata, dar de curiozitate te intreb ai intstalat netframe si c++
Reply
#4
Eu la fel am patit, CRASH la fiecare 10-15 minute. Aveam instalat net framework 4, vc redist, directx, runtime si toate cele.
Reply
#5
all of them. imi intra in joc, ma joc oleak, dar imi da crash la prima misiune..
Reply
#6
incearca alta versiune, alt crack..
Reply
#7
am tot incercat. cu altele nu-mi intra deloc in joc. am vaz ca este unu care vinde conturi cu ops 2. crek am sa cumpar unu deacolo Smile. mai bine 50 de lei decat 250 Smile)
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)