Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alte jocuri inafara de counter strike ;)
#1
Yo personal inafara de cs...mai joc fifa 08 si unele shotere care chiar merita jucate Wink si uneori cand ma plictisesc de pc mai inchiriez un play station 2 si joc o seara intreaga pana imi sar ochi :twisted: :twisted: Smile))
#2
pai daca tot ai zis de jocuri shotere specifica cateva
#3
fifa08 , conquiztador si solitaire
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#4
cs, nfs mw, Assassin`s Creed, Turok, Crysis, CoD 4 etc si abia astept sa apara Crysis 2009. Joc si fifa 07 dar in lan mai mult.
#5
Pai...call of duty,Quake 3-4,swat 3,unreal tournament 2,half-life 2 WinkBig Grin
#6
In afara de cs mai joc
Fifa/Euro
The Hulk aparut in 2008
Beijing 2008
Rome Total War
Stronghold Crusader Extreme
+ multe jocuri online
triburile.ro
bitefight.ro
footstar.org
managerleague.com
#7
Fifa07,Hard Truck,Imperivm III.
#8
mai e un topic despre asta...DOAR cs si fifa joc
#9
Sanky imperivm nu gasesc nici un fel , dami un id de mess Big Grin
#10
ionut_kany23 Big Grin
#11
gogule laso mai moale cu fifa ca pe mn unu ma inebunesti in fiecare zi =)))... CS SI FIFA 08 Big Grin
#12
savvy Wrote:gogule laso mai moale cu fifa ca pe mn unu ma inebunesti in fiecare zi =)))... CS SI FIFA 08 Big Grin


no ma .. m-am apucat si eu de fifa 2007 ... nu prea ma stiu ... dar care are chef de un fifa 2007 sa ma anunte sau sa ma contacteze pe id-ul de mess
#13
zuzu... stii disponibil tot timpu Smile deja 2 infrangeri si 2 victorii impotriva ta Smile)
#14
Apare fifa 09 acolo sa va vad Big GrinWink
#15
apare crysis 09 acolo sa ma vad :>


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)