Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
30.04.2011 - 08.05.2011 [FREE SIGN-UP] SceneFZ
#1
In perioada 30.04.2011 - 08.05.2011 [FREE SIGN-UP] SceneFZ isi deschide portile noilor useri.

In acelasi timp tot pentru a veni in ajutorul userilor SceneFZ a creat 3 noi categorii:
1. TVEps-Ro (RoSubbed)
2. XviD-Ro (RoSubbed)
3. BR-Ro (BluRay-RoSubbed)

Daca ati devenit deja curiosi puteti sa va creati un cont aici:

<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.scenefz.net">www.scenefz.net</a><!-- w -->
Reply
#2
ai uitat sa specifici ca pt inregistrare trebuie 4 euroi Sad Sad .
Reply
#3
astazi suntem in 26.04 Asteapta pana pe 30.04 Data mentionata mai sus.
Reply
#4
Nu cunosc site-ul sincer, e bun de ceva? Se merita ? Big Grin Eu am pe lasttorrents cont, si sunt destul de multumit. Dar sunt deschis Smile
Reply
#5
am si eu pe lasttorrents, dar nu folosesc. Cel mai bun tracker ar fi filelist, dar acolo nu mai am cont.. eu unul sunt multumit de scenefz. Oricum, nu iti strica sa ai si pe asta! Smile acum cat e ocazia, eu tot la o ocazie de genul mi-am facut cont aici si am ramas fidel.
Reply
#6
ia zi-mi au filmu I am number 4 dvdrip? Smile))
Reply
#7
xD Am intrat acum si trebuia sms code
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
Reply
#8
citeste anuntul cum trebe intense. de pe 30 e moca Smile
Reply
#9
nu inca nu a aparut acolo.. oricum. Mie unul imi place trackerul. Printre comentarii am dat si de prietenul nostru "bofanel"

Comment #4 by bofanel at 2011-04-12 10:48:16 (R:1)
A gasit cnv o subtitrare sa se potriveasca cu versiunea asta

:lol:
Reply
#10
merge :mrgreen:

m-am inscris si eu
Reply
#11
Nu pot sa`mi fac account
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
Reply
#12
Explicati-ne si noua cei care v-ati inscris gratuit, cum ati facut? Mie tot imi cere 4 euro prin sms.
Iolricks?
Reply
#13
ioLrickx_ Wrote:merge :mrgreen:

m-am inscris si eu

spunemi si mie cum ai facuth ca mie tot imi cer bani ?
Reply
#14
Si mie imi cere sms code Sad
Reply
#15
wakkk a reusit, ideea e sa va lasati mailul pe lista de asteptare, parca asa mi-a zis wakkk. Eu am cont deja. Dar sa ma deloghez sa vad. I-am zis lui Bogdan sa posteze aici..

Waiting List!
[RO] Daca vrei sa fi primul care afla despre inregistrari libere, oferte sau stiri poti sa iti adaugi e-mailul in lista de mai jos si te vom anunta in cel mai scurt timp.

Pe pagina de acasa a siteului e anunt mare:

News
Click! Comunitatea SceneFZ - Second Edition (Monday, 18.04.2011)
28.04.2011 - UPDATE

Iepurasul a ajuns in sfarsit si pe la noi (dinn cate am inteles noi acesta a petrecut cu SysOp-ul vreo 3 zile si 3 nopti si a uitat de noi) oferind fiecarui utilizator 15G upload.

RO

Din dorinta de a mari comunitatea SceneFZ am decis sa re-deschidem portile si sa acceptam noi membri.

Ce trebuie mentionat in post:
In perioada 30.04.2011 - 08.05.2011 [FREE SIGN-UP] SceneFZ isi deschide portile noilor useri.

In acelasi timp tot pentru a veni in ajutorul userilor SceneFZ a creat 3 noi categorii:
1. TVEps-Ro (RoSubbed)
2. XviD-Ro (RoSubbed)
3. BR-Ro (BluRay-RoSubbed)

Daca ati devenit deja curiosi puteti sa va creati un cont aici: <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.scenefz.net">www.scenefz.net</a><!-- w --> "

Am postat pe forum acolo sa vad ce raspuns primesc.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)