Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
27.09.2009 . Bere meeting !
#1
Duminica acum, ora 17 , Rapsodia ( unde lucreaza Laurentzii ) . Cine vine sa lase reply?

FACETI VOI INTALNIRI DE PE ACUM !!!!
#2
Vin dak imi da bere gratis daca nu tot vin in calitate de "n-am ce face" Smile) laurentzii pastreaza-ti economiile :!:
Salto Nel Vuoto Dolce Angelo
#3
Hai , mai abonati-va :| . Mergem si stam 3 la o masa ?
#4
O sa vina si catalin :-? am incredere in el ca n 80%.....poate o sa fim 4...daca ziceam k merem la Striptease mergeau toti Smile)
Salto Nel Vuoto Dolce Angelo
#5
codik Wrote:Vin dak imi da bere gratis daca nu tot vin in calitate de "n-am ce face" Smile) laurentzii pastreaza-ti economiile :!:


iti pun eu fa 1 bere 2-3-4
Big Grin
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#6
asa Uai Smile) :X
Salto Nel Vuoto Dolce Angelo
#7
hop si eu pe-acoloBig Grin
daca se mai aduna lume..nu ca data trecutaWink
hai lumeeee...bere moca..face laur cinsteBig Grin
nu fi trist ca s-a terminat...bucura-te ca s-a intamplat..(by sss)

http://myconsult.info/

http://anu.ro/
#8
codik Wrote:asa Uai Smile) :X

eu in ciuda tuturor...dau si haina de pe mine pentru o noapte de amor =))) Big Grin
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#9
CU PARERE DE RAU VA ANUNT CA EU NU MAI LUCREZ LA RAPSODIA ....... VA UREZ MULT SUCCES SI EU NU VIN LA BERE ... NU MA INTERESEAZA LUMEA DE PE CS CARE IS PREZENTI DE OBICEI .... SA MAI VINA CEVA "RARITATI" POATE MA FAC SI EU PREZENT


P.s .... nu mai face post-repley-uri aiurea ca nu are rost

........... si va rog nu va anuntzati pe banii mei
#10
eu sunt raritate? Big GrinBig GrinBig Grin

#11
Bine. Laur nu mai lucreaza acolo . Ne strangem tot acolo? Ma gandesc ca poate Laur are probleme cu personalul de acolo, si putem schimba locatia daca vrea si el sa vina Smile.

Haideti maaa.. 3 lei berea !
#12
Daca faceti intalnirea pe la ora 13 la oajdea poate vin si eu, dar la 17 deja se intuneca.
#13
playa da de ce esti tu a dracului si vrei sa muti si locatia si ora .... dupa bunul tau plac ..... spune si tu da vin .... nu nu vin ... decat sa fie totul dupa placul tuturor .... ca si eu asi vrea la Onyx la o friptana ... da sa faca cinste altu ..... ce zici nu am dreptate ??? si nu cred ca esti fetitza de cum se lasa intunericu TE PAPA LUPU :lol:
#14
iti este frica pe intuneric ?? :twisted:
Salto Nel Vuoto Dolce Angelo
#15
laurentzii Wrote:playa da de ce esti tu a dracului si vrei sa muti si locatia si ora .... dupa bunul tau plac ..... spune si tu da vin .... nu nu vin ... decat sa fie totul dupa placul tuturor .... ca si eu asi vrea la Onyx la o friptana ... da sa faca cinste altu ..... ce zici nu am dreptate ??? si nu cred ca esti fetitza de cum se lasa intunericu TE PAPA LUPU :lol:
Man eu vin la cazare duminica, si la ora 16:30 am tren inapoi spre casa. Lasa, o sa lipsesc si de data aceasta si promit ca de acum voi fi prezent la urmatoarele intalniri


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)